Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

VIDEO: Upír Edward požádal Bellu v novém Stmívání 50krát o ruku

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

21. 10. 2011

!Exkluzivně!Podívejte se na nové video k prvnímu dílu Rozbřesku z Twilight ságy. Hlavní hrdinové v něm hovoří o natáčení nebo o tom, jak hodně očekávají od nového filmu. 

Robzřesk je pro mnohé nejočekávanějším filmem podzimu, Zdroj: distributor filmu

Robert Pattinson dokonce musel padesátkrát požádat Kristen Stewart o ruku, než byl režisér Bill Condon se scénou spokojen. Ve videu uvidíte kromě očekávaných scén z prvního dílu Twilight ságy: Rozbřesk (načančaná svatba, rozhovor s tatínkem…) i hlavní herce.

A jak se dá očekávat, všichni se na nový film těší. Je totiž možné, že bude ze všech prozatímních dílů Stmívání nejvýdělečnější. Vždyť jen kvůli penězům byl zcela očividně rozdělen na dva díly, podobně jako závěrečný Harry Potter. Asi nejvíce nadšený je z natáčení Taylor Lautner, představitel vlkodlaka Jacoba. Podívejte se na exkluzivní video sami!

video
play-sharp-fill

Twilight sága: Rozbřesk – 1. část (Twilight Saga: Breaking Dawn: Part One, The)

Fantasy / Romantický / Thriller
USA, 2011, 111 min

Režie: Bill Condon
Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Peter Facinelli, Kellan Lutz, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Nikki Reed, Taylor Lautner, Elizabeth Reaser, Maggie Grace, Dakota Fanning, Anna Kendrick, MyAnna Buring, BooBoo Stewart, Michael Welch, Rami Malek, Christian Camargo, Mía Maestro, Christian Serratos, Billy Burke, Sarah Clarke, Julia Jones, Alex Meraz, Gil Birmingham, Kiowa Gordon, Justin Chon, Chaske Spencer, Bronson Pelletier, Tinsel Korey, Andrea Gabriel, Noel Fisher, Alex Rice

Premiéra v ČR: 17. listopadu 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Upír Edward požádal Bellu v novém Stmívání 50krát o ruku