×
TOPZINE.cz

VIDEO: Rybičky 48 si v klipu Agáta střílí z celebrit. Podívejte, jak vznikl!

FOTO: Rybičky 48 - videoklip Agáta
Zdroj: agentura Wink

Kutnohorská hudební partička Rybičky 48 v úterý 14. června zveřejnila nový kontroverzní videoklip ke skladbě Agáta. Podívejte se i na to, jak vznikal. Redakce Topzine.cz byla u toho!

video

Nezvykle taneční duch singlu je doplněn videem, ve kterém členové kapely svérázně parodují české celebrity, podle jména modelky Agáty Hanychové dostala celé skladba i název. Video je předzvěstí připravovaného alba s názvem Deska roku, které má vyjít letos na podzim.

Podívejte se na video: Rybičky 48 chystají Desku roku 2011. Slibované DVD počká!

Rybičky 48 se oproti jejich dosavadnímu pop-punkovému stylu předvedly i v netradičním tanečním duchu, což je dáno pojetím skladby, která paroduje disko hudbu.

„Slibujeme, že disco-funky je a bude jenom tahle jedna pecka. Jednak to neumíme hrát a hlavně to neumíme hrát,“ ujišťuje kapela své fanoušky na oficiálním profilu na Facebooku.

FOTO: Rybičky 48
Rybičky 48 natáčí Desku roku, Foto: Martin Šplíchal, Topzine.cz

Komparzisté účinkující v klipu mají na hlavách kartonové masky s fotografiemi tuzemských i zahraničních celebrit. Některé známé osobnosti se staly objektem svérázných vtípků členů kapely.

Klip se natáčel v Praze na Žižkově pod režijním vedením Martina Klimpara, jenž dříve kapele režíroval klipy Nebepeklo, Zamilovaný/Nešťastná a Emily. Na místě byla i Zuzana Černá a Tomáš Lénárd z redakce Topzine.cz, kteří na místě pořídili následující videoreportáž o vzniku videoklipu. Podívejte se!

video

Video k songu Agáta není prvním klipem kapely, ve kterém jsou známé osobnosti. Už v dřívějších klipech se objevily tváře modelky Dominiky Mesárošové, zpěváka Standy Hložka či kontroverzního pornoherce Roberta Rosenberga.

Podívejte se také na klip v duchu anime od fanynky kapely

Zpěvák a baskytarista Rybiček Kuba Ryba k nejnovějšímu klipu dodává: „Není žádná velká neznámá, že nám není nic svatý, takže jsme se pustili s chutí do našich celebrit. Teď se s klukama sázíme, kolik žalob bude kvůli klipu podáno,“ směje se.

Připomeňte si předchozí videoklipy Rybiček 48

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..