Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Rybičky 48 si v klipu Agáta střílí z celebrit. Podívejte, jak vznikl!

Redakce

Redakce

14. 6. 2011

Kutnohorská hudební partička Rybičky 48 v úterý 14. června zveřejnila nový kontroverzní videoklip ke skladbě Agáta. Podívejte se i na to, jak vznikal. Redakce Topzine.cz byla u toho!

video
play-sharp-fill

Nezvykle taneční duch singlu je doplněn videem, ve kterém členové kapely svérázně parodují české celebrity, podle jména modelky Agáty Hanychové dostala celé skladba i název. Video je předzvěstí připravovaného alba s názvem Deska roku, které má vyjít letos na podzim.

Podívejte se na video: Rybičky 48 chystají Desku roku 2011. Slibované DVD počká!

Rybičky 48 se oproti jejich dosavadnímu pop-punkovému stylu předvedly i v netradičním tanečním duchu, což je dáno pojetím skladby, která paroduje disko hudbu.

„Slibujeme, že disco-funky je a bude jenom tahle jedna pecka. Jednak to neumíme hrát a hlavně to neumíme hrát,“ ujišťuje kapela své fanoušky na oficiálním profilu na Facebooku.

FOTO: Rybičky 48

Rybičky 48 natáčí Desku roku, Foto: Martin Šplíchal, Topzine.cz

Komparzisté účinkující v klipu mají na hlavách kartonové masky s fotografiemi tuzemských i zahraničních celebrit. Některé známé osobnosti se staly objektem svérázných vtípků členů kapely.

Klip se natáčel v Praze na Žižkově pod režijním vedením Martina Klimpara, jenž dříve kapele režíroval klipy Nebepeklo, Zamilovaný/Nešťastná a Emily. Na místě byla i Zuzana Černá a Tomáš Lénárd z redakce Topzine.cz, kteří na místě pořídili následující videoreportáž o vzniku videoklipu. Podívejte se!

video
play-sharp-fill

Video k songu Agáta není prvním klipem kapely, ve kterém jsou známé osobnosti. Už v dřívějších klipech se objevily tváře modelky Dominiky Mesárošové, zpěváka Standy Hložka či kontroverzního pornoherce Roberta Rosenberga.

Podívejte se také na klip v duchu anime od fanynky kapely

Zpěvák a baskytarista Rybiček Kuba Ryba k nejnovějšímu klipu dodává: „Není žádná velká neznámá, že nám není nic svatý, takže jsme se pustili s chutí do našich celebrit. Teď se s klukama sázíme, kolik žalob bude kvůli klipu podáno,“ směje se.

Připomeňte si předchozí videoklipy Rybiček 48

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Rybičky 48 si v klipu Agáta střílí z celebrit. Podívejte, jak vznikl!