×
TOPZINE.cz

VIDEO: Kazma a Bruno vyjádřili poctu českým hokejistům. Jde o hyenismus?

foto Kazma
Kazma, Zdroj: youtube.com

Celý svět zasáhla neuvěřitelná tragédie, při které zahynuli hokejisté týmu Lokomotiv Jaroslavl. O život přišlo čtyřiačtyřicet lidí, mezi nimi i české hokejové hvězdy. Poctu jim projevili také Kazma a Bruno, kteří o neštěstí napsali song.

FOTO: Bruno a Kazma
Bruno a Kazma, Foto: youtube.com

Bruno a Kazma mají neutuchající potřebu vyjadřovat se k aktuálnímu dění. Po tragickém leteckém neštěstí chtěli také oni vzdát hold obětem. Vzniklo několikaminutové video, které je nejen vzpomínkou, ale také jakousi radou pro všechny ostatní, aby si život užívali. Nikdo z nás totiž neví, kdy přijde právě ten jeho konec.

Po zveřejnění se ihned zvedla vlna diskuse. Většina reakcí byla pozitivní, ozvaly se ale také hlasy, které tvrdí, že se Kazma i Bruno jen sprostě přiživili na onom neštěstí. Jejich postavy teď čelí nařknutí, že se chtěli zviditelnit a být cool. Těžko říci, jaké úmysly se za složením singlu skrývaly, nebo neskrývaly. Za uvážení ale rozhodně stojí návrh, že místo songu Sdílím poctu českým hokejistům měli pánové složit Minutu ticha.

K diskusi se vyjádřili i Kazma s Brunem

Samotní autoři videa se ke svému počinu také vyjádřili. Kazma k diskusi řekl: „Rapoviny děláme každej den a každej den skládáme rapovej text na aktuální téma. A nešlo udělat jiný téma než hokejisty. Pojali jsme to tak, jak jsme to cejtili. Na ničem se nevezeme. Včera jsme udělali to, co jsme cejtili.“ Bruno ještě dodal: „Je mi úplně jedno, co si o mě myslíš. To podstatný je, že do mýho srdce nevidíš.“ Oba se také shodli na tom, že je jedno, jak člověk uctí památku hokejistů, když budou základem emoce.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..