Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Show Česko Slovensko má talent se stala terčem hudebního posměchu

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

7. 9. 2011

FOTO: Bruno a KazmaSoutěž Česko Slovensko má talent 2011 se usadila na televizních obrazovkách. Hon za nejtalentovanějším Čechem či Slovákem byl zahájen. A hned první díl vyprovokoval Kazmu a Bruna, aby o něm nazpívali song.

FOTO: Bruno a Kazma

Bruno a Kazma zpívají o Česko Slovensko má talent, Foto: youtube.com

Neseděli jste v neděli 4. září u televizní obrazovky a neviděli jste, co vše může být pokládáno za talent? Pokud vaší pozornosti unikla informace o začátku další řady show Česko Slovensko má talent, nemusíte smutnit. Kazma a Bruno vše podstatné rekapitulují ve své nové nahrávce. Sepsali své postřehy a zabalili je do raperského županu. A výsledek stojí přinejmenším za zmínku.

Kazma a Bruno – První singl o Česko Slovensko má talent

Kazma a Bruno si berou na paškál kde koho. Jejich nový nápad, dát vzniknout songu o talentové soutěži, patří rozhodně mezi povedenější kousky. Na rapu bývá nejdůležitější text, za ten si pánové zaslouží potlesk. Nahrávka má šmrnc. Za jejím zrozením stojí smyčcové doprovody, z obyčejného rapu se tak stalo něco víc.

Čtěte také: V Česko Slovensko má talent diváci vypískali zpěváka

Ještě stále se mezi našimi spoluobčany objevují ti, které talentové soutěže nezajímají. O soutěžích se ale mluví vždy a všude. Neexistuje tedy lepší způsob, jak získat přehled i o neoblíbeném pořadu, než si poslechnout vtipný a svižný song.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Show Česko Slovensko má talent se stala terčem hudebního posměchu