Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

V Česko Slovensko má talent 2011 diváci vypískali zpěváka

Od včerejšího večera uvede každou neděli večer televize Prima velkolepou show, která představí ty nejlepší talenty ze všech oblastí zábavy. Česko Slovensko má talent se vrací!

Česko Slovensko má talent se vrací do televize, Zdroj: oficiální stránky

V roce 2010 se ve velkém finále utkal komik Richard Nedvěd se zdvihači Dae Men o výhru a účinkování v Las Vegas. Výhru si nakonec odnesla akrobatická dvojice.

Mohli by letos zvítězit Zumbakids s ochranářským tatínkem, dvojice Footbag s hakisáky, taneční duo Milana Hradeckého a Davida Valčuhy s jejich paso doble, slovenská dechovka hrající mix od Queen či brazilská samba Grupo Caliente? Tanečnici Simonu Sarah s hadem si oblíbila i Lucie Bílá, Slížo žongloval s diabolkami a třeba devítiletý bubeník Walter Protschka předvedl Lennyho Kravitze.

Letošní ročník je opět nadupaný opravdovými talenty, a tak nás čeká ještě mnoho napínavých dílů této světoznámé show. Další a další talenty posoudila i hvězdná porota – Lucie Bílá, Jaroslav Slávik a Martin Dejdar.

Vypískaný zpěvák Mirek Stuchlík

„Jsem zvědavý i na lidi, kteří do této soutěže přijdou jen tak z recese a předvedou nějakou parodii. I tací lidé mě baví,“ prozradil Martin Ozzák Dejdar, který si během přenosu mohl sám na pódiu vyzkoušet, jak se mu na hrudník přilepí několik klíčů nebo třeba žehlička. Právě s tímto uměním přišla Jiřina Zajíčková coby magnetická žena.

Jara Slávika zase očarovala kapela Segment, skládající se z metalovo-rockových prvků a smyčců. „Nejlepší hudební vystoupení v talentové soutěži vůbec a nejlepší rockové vystoupení, které jsem kdy viděl,“ dodal s otevřenými ústy.

Kouzelnická dvojice ohromila celé divadlo svými dokonalými převleky, několik tanečních skupin zvedlo prach na jevišti, a byli jsme svědky, jak se celé divadlo otočilo zády ke zpívajícímu žadateli o podpisy porotců. Nedočkal se postupu, zato roztrhaného srdce Lucie Bílé.

Do poroty letos přibyl Martin Dejdar

Parodická skupina Osol mi řiť podle soutěžících nebyl sprostý název. Podle porotců a publika to bylo ovšem nejhloupější a nejneoriginálnější vystoupení.

Celý přenos se neobešel bez červených bzučáků a ječících skupin, které postoupily do dalšího kola. V jednu chvíli to zašlo až tak daleko, že moderátoři museli prchat přes celé jeviště na druhou stranu pódia. Jednoho výherce ale z nedělního večera už máme – Jozef Dančo, operní zpěvák, za pár minut řekl 113krát slovo „ano“. Porotci nemohli odvětit jinak, a tak i tento zábavný šedesátník postoupil do dalšího kola.

Standing ovation si nejvíce zasloužila devítiletá Diana Kalashová. „Tohle je nejlepší zpěvačka, jakou jsme měli loni i letos, nic lepšího nepřijde, věřte mi,“ dodala přesvědčeně v slzách Lucie Bílá.

Každým večerem nás bude provázet moderátorská dvojice jako v prvním ročníku – Jakub Prachař a Martin „Pyco“ Rausch.

„Ta naše show má úroveň. Lidi mohli po loňsku dostat odvahu a jsem přesvědčená, že je spousta talentů, které jsme ještě neviděli,“ dodala vždy dobře naladěná slavice Lucie Bílá.

Který talent zvítězí letos? Sledujte přenosy na televizi Prima a naše články, protože „Kto němá gule, chodí do Brna!“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V Česko Slovensko má talent 2011 diváci vypískali zpěváka