Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Beyoncé nikdy nevypadala tak sexy. Podívejte se na svatební prádélko!

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

14. 7. 2011

FOTO: Beyoncé v klipu best Thing I Never HadBeyoncé opět okouzlila. Tentokrát díky novému videoklipu ke skladbě Best Thing I Never Had. Po drsnější stránce ženské osobnosti, kterou ukázala v písni Run the World, nyní předvedla, že dokáže být také svůdná a jemná.

FOTO: Beyoncé v klipu Best Thing I Never Had

Beyoncé v klipu Best Thing I Never Had, Foto: youtube.com

Americká R’n’B hvězda  Beyoncé ve svém videoklipu Run the World nedávno ukázala, že světu vládnou ženy. Skvělá hudba, úžasný tanec, dynamika, tvrdost a nekompromisnost – to vše lze ve zmíněném videoklipu najít. Druhý singl z desky 4, ke kterému Beyoncé natočila videoklip, je ale z absolutně jiné dimenze. Best Thing I Never Had je příjemnou R’n’B baladou, které vévodí překrásná barva zpěvaččina hlasu.

Beyoncé se tak představuje v úplně jiném světle. Z drsné holky, která vládne všemu živému i neživému, se stala něžná a svůdná nevěsta. Zpěvačka se v první části klipu objevuje jenom v průhledném spodním prádle, v němž vypadá neuvěřitelně sexy. Nutno však dodat, že ani Beyoncé, ani celý klip neztratily na eleganci a vkusu, navzdory tomu, že toho americká hvězda na sobě příliš nemá. Beyoncé je zkrátka dámou v jakémkoli oblečení, v jakémkoli hudebním stylu.

Oblečená – neoblečená

Best Thing I Never Had nás uvádí do romantického světa svatebního dne. Klip má nádhernou atmosféru, kterou podtrhuje zpěvaččina smyslnost. Zpěvačka si svůj zpěv užívá v lechtivém prádélku a s úsměvem na tváři. Postupně se však obléká – nejprve přidá závoj, poté čelenku, a náhle se zjeví jako přízrak v nádherných zlato-bílých svatebních šatech. Šaty se okamžitě stanou touhou každé nastávající nevěsty, zpěvačka zase pro muže představuje ideální ženu kráčející k oltáři.

Čtěte také: Jay-Z plánuje impozantní duet se zpěvačkou Adele

Svatebním příběhem plným lásky se ale prolíná ještě jeden příběh, který již tak veselý není. Beyoncé se vrací do roku 1998, kdy ji na školním plese dost nevybíravým způsobem opustil tehdejší přítel. Poslední úsměv ale přeci jenom patří zpěvačce, jež v nádherných šatech a v nádherné krajině při západu slunce řekne nádhernému muži své ano.

Zpěvaččina skutečná svatba proběhla před třemi lety, kdy se konal obřad se slavným rapperem Jay-Z. Beyoncé však z této události nikdy nezveřejnila žádné fotografie, ani nahrávky. Můžeme tedy pouze hádat, zda se její oděv podobal tomu z klipu Best Thing I Never Had.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Beyoncé nikdy nevypadala tak sexy. Podívejte se na svatební prádélko!