Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Beyoncé s novým singlem Run The World ovládá svět

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

24. 4. 2011

FOTO: BeyoncéBeyoncé chystá své čtvrté studiové album. Deska zatím ještě nemá jméno, její charakter však již známý je. Odhalte její nový styl a poslechněte si singl Run the World.

FOTO: Beyoncé

Beyoncé, Zdroj: archiv zpěvačky

Nové album by mělo vyjít v červnu tohoto roku. Beyoncé slibuje z jeho poslechu neočekávaný zážitek, pouští se totiž do hudebního průmyslu s novým stylem. Nejedná se však o nový hudební žánr, jak bylo pravděpodobně zamýšleno. Beyoncé se nechala slyšet, že jednoduše spojila vše, co má v hudbě ráda. Mimo jiné se nechala inspirovat Michaelem Jacksonem, Stevie Wonderem a Lauryn Hill. Vznikl tak nezařaditelný mišmaš, od kterého se očekává velký úspěch.

Beyoncé – Run the World (Girls)

Skladba Run the World, nebo také Girls, byla poprvé vyposlechnuta 21. dubna posluchači amerických a britských rádií. Byla také okamžitě přidána do nabídky iTunes. První ohlasy posluchačů a fanoušků předčily všechna očekávání. Vrátila se stará Beyoncé.

Run the World je směsicí nejrůznějších stylů a může tak velmi sebevědomě reprezentovat celé album. Beyoncé se odvážně pustila do experimentu, který zní velmi originálně a neotřele. Skladbu společně s ní napsal Terius Nash. Na produkci se kromě samotné zpěvačky podíleli také Switch a Shea Taylor.

Videoklip se již připravuje

Svět řídí holky – zpívá královna R’n’B a dává tak najevo svůj postoj ke světu. Také ona si touto písní možná podmaní svět. Skladba je rytmická, rozpohybuje tělo k tanci. Rychlejší části s pevnými beaty střídají pasáže pomalejší, Beyoncé se nezalekla ani rapu. Je tedy vskutku co poslouchat.

Zpěvačka ke svému nově představenému singlu již připravuje také videoklip. Režii si vzal na starosti Francis Lawrence, který slibuje hloubku a dokonalost. Podle něj bude tento videoklip něčím velkým, jedinečným a stejně jako píseň bude mít neuvěřitelný náboj. Můžeme se tedy prý těšit na nejlepší videoklip, který Beyoncé kdy natočila.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Beyoncé s novým singlem Run The World ovládá svět