Menu
TOPZINE.cz
Apetit

V Expendables 3 si zahraje Marek Vašut. Dá po tlamě Chucku Norrisovi

Oldřich Mánert

Oldřich Mánert

1. 4. 2012

!Exkluzivně!Postradatelní s pořadovým číslem dva se na nás chystají letos, studio ale dalo s předstihem zelenou i třetímu dílu. Filmové fanoušky na první zveřejněné promo fotografii čeká šok, objevuje se na ní totiž legenda českého filmu Marek Vašut.

Marek Vašut září už z prvních promo materiálů na Expendables 3. Zdroj: distributor filmu

První zmínky o ději poodkrývají i jeho úlohu ve filmu. Marek Vašut se má zhostit role nejednoznačné postavy, která hraje na obě strany. Zprvu stabilní člen úderného komanda chystá pomstu za dávnou křivdu, která ho donutí k zatraceně nekalým praktikám. Terčem jeho nenávisti nebude nikdo jiný než Chuck Norris.

Není divu, že režisér třetího dílu John McTiernan (Predátor, Smrtonosná past) si pro tuto roli vybral právě rodáka z Česka.

Pro Vašuta to nebude první role ve velké hollywoodské produkci. Fanoušci si jistě pamatují jeho kultovní hlášku „kurvapíča!“ z druhého dílu upírské série Blade. Pozornost na sebe strhl také krátkým účinkováním v temné středověké rubačce Solomon Kane, kde nepěkně zatápěl jak hlavnímu hrdinovi, tak samotnému peklu, a nebál se přijít i s dalším památným momentem, ve kterém s nezaměnitelným přízvukem prohlašuje: „Itz gůůůd.“ V českém rybníčku už to s jeho výkony tak slavné není, nejčastěji se na obrazovkách objevuje v reklamě na léky pečující o prostatu.

Postradatelní 3 (The Expendables 3)

Akční / Dobrodružný / Thriller
USA, 2013

Režie: John McTiernan
Hrají: Sylvester Stallone, Jason Statham, Marekl Vašut, Liam Hemsworth, Dolph Lundgren, Jean-Claude Van Damme, Jet Li, Terry Crews, Randy Couture, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Chuck Norris,

Premiéra v USA: 20. června 2013

Apríl

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

V Expendables 3 si zahraje Marek Vašut. Dá po tlamě Chucku Norrisovi