Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Chuck Norris zřejmě bude mít vlastní most. Chtějí to tak Slováci

Redakce

Redakce

3. 3. 2012

Americký akční hrdina Chuck Norris vede ve veřejném hlasování o název mostu přes řeku Moravu. Všechno je teď v rukou hlasujících Slováků.

Nový most na Slovensku možná ponese Chuckovo jméno. Zdroj: youtube.com

Slováci podle posledních výsledků budou mít most Chucka Norrise. Podle hvězdy akčních filmů 80. let tak pravděpodobně ponese název nový most pro cyklisty a chodce v blízkosti slovenského hlavního města.

Další dvě TOP jména, která jsou ve hře pro název mostu, jenž povede přes řeku Moravu až do Rakouska, jsou Most Marie Terezie po rakousko-uherské císařovně a Cyklistický most Devinská na počest nejbližší vesnice.

Čtěte více: Chuck Norris se také objeví v The Expendables 2

O konečném jménu se rozhodne na regionálním shromáždění. Hejtman Pavol Freso však uvedl, že by rád následoval přání lidí v internetovém hlasování, kde Norris v současné době jednoznačně vede jako nejlepší volba. „Stejně jako jsme celou dobu řešili tuto událost v plné pozornosti veřejnosti, budeme se i nadále snažit, aby byl název přijatelný také pro veřejnost,“ řekl hejtman Pavol Freso.

Hlasování bude probíhat až do dubna. Do této chvíle zatím podpořilo 1.157 hlasů Norrise, což činí 74 procent z celkového počtu, přičemž název Most Marie Terezie je daleko pozadu s pouhými 8 procenty.

Chuck Norris je známý pro hraní ostrých postav v klasických filmech jako Osamělý vlk McQuade, Nezvěstní v bojiDelta Force. Herec se díky svým rolím stal oblíbeným zdrojem zábavy mezi Slováky a hlavním terčem pro místní vtipy o jeho síle a nepřemožitelnosti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chuck Norris zřejmě bude mít vlastní most. Chtějí to tak Slováci