×
TOPZINE.cz

Tvůrci filmů o Harrym Potterovi točí klipy. Podívejte se na Pub Animals

FOTO: Pub Animals
Pub Animals natočili exkluzivní videoklip, Foto: youtube.com

Pub Animals míří vysoko – nejprve natočili debutové album v jednom z nejlepších českých studií, nyní přicházejí se zbrusu novým videoklipem Elephantman, na kterém pracoval i tvůrce filmů o Harrym Potterovi.

Pub Animals natočili exkluzivní videoklip, Foto: youtube.com

Jihočeská kapela Pub Animals patří mezi největší současné naděje české hudební scény. Tato osmičlenná formace je známá především tím, že ráda posouvá hranice a dokazuje zdánlivě nemožné.

Pub Animals hrají hudbu na pomezí ska, reggae, rocksteady a soulu. Poprvé kluci uhodili do svých nástrojů v roce 2006. Od té doby si stihli vybudovat velmi slušnou fanouškovskou základnu, prosadili se na prestižní soutěži European Reggae Contest, vydali debutové album Safar-I, získali jednoho Anděla, pravidelně vystupují na našem nejprestižnějším festivalu hudby Mighty Sounds a nyní si na svůj účet připisují klip Elephantman.

„Nestojí za námi žádný produkční či managerský team. Všechno, co děláme, děláme po vlastní ose, na vlastní nebezpečí. Máme takovou zvláštní touhu posouvat hranice a nedělat kompromisy. Takže většinou vymyslíme, naplánujeme a domluvíme nerealizovatelnou věc a pak jí zrealizujeme. (smích) Všechno jde,“ říká zpěvák Pub Animals, Pavel Podruh.

Základem každého úspěšného videoklipu je dobrá hudba. S tou Pub Animals nemají problém, a tak přidali také exkluzivní záběry, na kterých pracoval člověk, jenž má na svědomí speciální efekty ve filmech o Harrym Potterovi nebo v Pirátech z Karibiku – Vladko Valovič. Na natáčení spolupracovali také tvůrci ze studia Image Vision.

Čtěte také: Miro Šmajda jako SuperStar zemřel. Jeho nová tvář teď míří do Prahy

A spolupráce se skutečně vyplatila. Videoklip Elephantman je jiný, je poutavý a hlavně je zábavný. Podobné klipy se u českých interpretů vidí jen málokdy.

Ihned po premiéře tohoto mladistvého počinu získal videoklip mnoho obdivovatelů. Během pár dní již měl na svém kontě čtyřicet jedna tisíc zhlédnutí, čímž se vyšplhal na první příčku žebříčku sledovanosti českých videoklipů. Dokonce se již objevují i spekulace o nominaci na videoklip roku v cenách Anděl 2011.

Po zveřejnění videoklipu následuje koncertní turné pro Českou republiku se stejnojmenným názvem – Elephantman. Během turné se také dostojí všem oficialitám a proběhne křest klipu. Tento jedinečný akt bude možné spatřit 15. prosince na půdě pražského klubu Roxy.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..