×
TOPZINE.cz

Miro Šmajda jako SuperStar zemřel. Jeho nová tvář teď míří do Prahy

Slovenský zpěvák Miro Šmajda se svou kapelou odstartoval v polovině října Goodbye Tour 2011. Po Jihlavě, Liberci, Českých Budějovicích a Krnově přijde řada také na Prahu.

foto: Miro Šmajda
Miro Šmajda, Foto: Martina Hušková, Topzine.cz

Zpěvák Miro Šmajda loni vydal své debutové album Čo sa týká lásky. Léto prožil ve znamení festivalů a dovolené. Nabral energii ze sluníčka a nyní jede svou Goodbye Tour 2011. Při svém putování po České republice zazpívá své dnes již známé kousky a možná přidá i novinky, které se objeví na Mirově dalším, již připravovaném albu.

Čtěte také: Miro Šmajda podpořil benefičním koncertem akci Léto plné hvězd

Blonďatý mladík ze SuperStar zemřel. Na slovenská a česká pódia dnes vtrhává úplně jiný člověk, který ví, co chce, a jde za tím. Miro hudbě zasvětil celý svůj život, ve volných chvílích skládá nové skladby a snaží se vylepšit svůj projev.

Miro Šmajda – Last Forever

Po několika již odehraných koncertech se Miro se svou kapelou Rosemaid vydává ve jménu Goodbye Tour 2011 konečně také do Prahy. Svou hudbu představí 15. listopadu. Jeho domovem se pro tento večer stane pražský klub Retro Music Hall, jehož dveře se veřejnosti otevřou ve 20 hodin.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..