Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer k filmu Premium Rush: Levitt drandí na kole v ulicích New Yorku

Redakce

Redakce

10. 6. 2012

Fanoušci cyklistiky, žeňte se do kina! Zapomeňte na Tour a Giro, tohle bude teprve jízda. Joseph Gordon-Levitt jede jako o život.

video
play-sharp-fill

Všechna velkoměsta jsou jich plná. Messengeři. V autech, na bruslích, pěšky a především na kolech. A jinak tomu není ani v New Yorku. Když se živíte jako poslíček, máte Velké jablko v malíčku. Co když ale dostanete balíček, který teprve vystaví vaše zkušenosti zkoušce? O tom je Premium Rush.

Podívejte se na Josepha Gordona-Levitta také v traileru na Temný rytíř povstal

„Chtěl jsem udělat film na mapě. A prostředí messengerů na kolech bylo nejlepší volba. Ten pocit rychlé jízdy mezi auty, v dopravní špičce, to byla výzva,“ prohlásil o filmu režisér David Koepp, známý především jako scenárista prvního Spider-Mana nebo Války světů.

Mezitím, co se režisér vrací k filmu po čtyřleté tvůrčí pauze, hlavní představitel Joseph Gordon-Levitt je od chvíle, kdy se zvýraznil v Počátku, v jednom kole. Letos se kromě Premium Rush objeví také v životopisném dramatu Stevena Spielberga Lincoln, po boku Bruce Willise v akčním Looper a již brzy ve vyvrholení novodobé batmanovské série Temný rytíř povstal.

FOTO: JGL v PR

Žluté taxíky budou jeho poslední problém. Zdroj: youtube.com

Grafika traileru vypadá trochu levně a hudba pouze doplňuje. Naopak upoutávají některé záběry, především zpoza řidítek. Levitt vypadá tak trochu na facku, ale není to vůbec ke škodě. A Michael Shannon ukazuje, proč bychom se na něj měli těšit v Muži z oceli, je to záporák první třídy.

Premium Rush

USA, 2012
Akční

Režie: David Koepp
Hrají: Joseph Gordon-Levitt, Michael Shannon, Dania Ramirez, Jamie Chung

Premiéra v ČR: 4. října 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu Premium Rush: Levitt drandí na kole v ulicích New Yorku