Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer k filmu Now You See Me. Kouzelníci okrádají banku o miliony

Redakce

Redakce

16. 4. 2013

V tomto roce nás čeká nová dávka kouzelnických triků, které v nás mají vyvolat údiv a vytvořit nefalšovanou iluzi. Po zhlédnutí traileru na nový snímek Now You See Me si rozhodně nebudete jisti, jestli je kouzlo iluze nebo nadpřirozený jev.

video
play-sharp-fill

Skupinka profesionálních kouzelníků ve své show předvádí neuvěřitelný finální trik, tzv. Grand trik. Ten spočívá v přenesení náhodně vybraného diváka do jeho banky, kde si může vybrat nějaké ty peníze navíc. Show pak končí tak, že kouzelníci ukradnou pomocí kouzla z banky peníze, které pak doslova prší divákům v sále do klína. Jejich počínání se nelíbí jak bance, tak FBI, která se o ně začne zajímat.

Obsazení filmu je pak další lahůdkou. V hlavních rolích se představí duo Morgan Freeman a Michael Caine. Morgan Freeman (Nevědomí, Temný rytíř) coby jeden z kouzelníků a Michael Caine (Počátek, Dokonalý trik) jako majitel okradené banky. Vyšetřovat je bude agent FBI v podání Marka Ruffala (Avengers, Prokletý ostrov).

Dokonalý trik po druhé

Filmy o kouzlech byly vždy pro diváka velmi zajímavou podívanou. A nemyslíme tím snímky jako Harry Potter nebo Čarodějův učeň, kde vládne nadpřirozená magie. Máme na mysli filmy, které na plátně prezentují skutečné triky, třeba film Iluzionista nebo a hlavně Nolanův Dokonalý trik (Hugh Jackman, Christian Bale). Snímek Now You See Me s ním nezapře jistou podobnost, zejména při obsazení Michaela Caina.

Now You See Me je ale pojato moderněji. Kouzelnické triky jsou neuvěřitelné tak, až vyvstává otázka, zda se nejedná o nějaký nadpřirozený jev. Triky totiž popírají veškeré fyzikální zákony a jsou pro lidskou mysl za hranicí pochopení. Jak kouzla fungují, nebo nefungují, se dozvíme až v kině.

Premiéra snímku je naplánována na  13. června 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu Now You See Me. Kouzelníci okrádají banku o miliony