Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Trespass: Daddy’s home! Cage a Kidman to už vědí

Marek Benda

Marek Benda

19. 8. 2011

Manželský pár si na chudobu nemůže stěžovat. Drahé auto, luxusní vila, krásná lokace domu. Samozřejmě s bazénem! To má však i stinné stránky, když se banda lupičů rozhodne zaskočit na návštěvu. Jak dlouho dokáže vzdorovat zabezpečený trezor?

The show must go on..., Zdroj: distributor filmu

V hlavních rolích ústředního páru, který bude terorizován ve vlastním domě, uvidíme Nicole Kidman a Nicolase Cage, který nepolevuje v natáčení, a tak ho letos uvidíme již potřetí (a ani to nemusí být naposledy). Oba herci mají dřívější zkušenost s režisérem filmu Trespass, Joelem Schumacherem (Kidman v Batman navždy, Cage v 8 MM), což by mohlo snímku jedině prospět.

Film zřejmě nepřekvapí propracovaným, nikdy neviděným příběhem, a tak se trailer spíše soustředí na propagaci hereckých výrazů svých hvězd, rychlý vpád lupičů a zběsilý střih se zajímavou černobílou stylizací některých scén. Zbytek ukázky se nám snaží sdělit, že půjde o hodně. Soundtrack však na jednom místě působí dojmem veselohry. Uvidíme tedy, do jaké míry to vzali tvůrci vážně.

Nadmíru úsměvně pak navíc působí hláška jednoho z lupičů, který nastoluje pravidla po vpádu do domu, nakonec zvolá: „Daddy’s home!“ V té chvíli jako by se nám před očima zhmotnil sám Barney Stinson z HIMYM.

Na internetu koluje i dvou a půl minutová ukázka, která se tváří jako oficiální trailer. Zbývá už jen podotknout, že je zajímavá. Skrývá totiž jedno malé překvapení.

Trespass

USA, 2011
Krimi/Drama/Thriller

Režie: Joel Schumacher
Hrají: Nicolas Cage, Nicole Kidman, Cam Gigandet, Liana Liberato, Nico Tortorella, Jordana Spiro, Dash Mihok, Ben Mendelson

Premiéra v USA: 14. října 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Trespass: Daddy’s home! Cage a Kidman to už vědí