×
TOPZINE.cz

Trailer filmu The Iceman: Slabším povahám vstup do kina zakázán

FOTO: The IcemanUmíte si představit, že někdo mohl během svého života brutálně zabít přes 100 lidí, aniž by si toho někdo všiml? Ano, skutečně se to stalo. A tento člověk opravdu existoval, přezdíval se Iceman a režisér Ariel Vromen o něm natočil film.

video

Richard Kuklinski (Michael Shannon) žije v Americe spolu se svou manželkou Deborou (Winona Ryder) a dětmi. Svou rodinu nadevše miluje. Mohli byste říct, že žije vcelku poklidným životem, dokud nezjistíte, že to je pouze jedna část jeho života. Kuklinski si totiž přivydělává jako nájemný vrah a je v tom opravdu dobrý. Počty jeho obětí se zvyšují s faktem, že si ho najímá místní mafie. Tuto stinnou stránku života dokonale skrývá, až do jisté doby…

Čtěte více: Další film s Michaelem Shannonem Premium Rush vyjde už v říjnu

Skutečný zabiják Kuklinski zabil více jak 100, podle některých zdrojů i více jak 200 mužů. Přezdívku Iceman získal díky tomu, že zmrazoval jejich těla za účelem maskování skutečné doby úmrtí.

The Iceman je trochu jiný než ostatní gangsterské filmy. Padouch je zde hlavní postavou, a to trochu mění situaci. „Gangsterské filmy se snaží vylíčit dobré a špatné postavy. My jsme ale chtěli hlavně příběh, kde se lidé mohou vžít do postavy, identifikovat se s ní,“ řekl režisér na filmovém festivalu v Benátkách.

FOTO: The Iceman
Zabiják se vrací, v kinech ho čekejte už příští rok. Zdroj: Millennium Films

Z traileru poznáme, že půjde o dost emotivní film, kde má hlavní roli strach. Dalším hlavním bodem bude krev. Na tento film musely být spotřebovány litry umělé krve a z toho vyplývá, že asi nebude pro žádné měkoty. Drsné scény v traileru hovoří za vše. Zároveň ale diváky, kteří toho o skutečném Icemanovi moc neví, ukázka příliš nenadchne.

Iceman, The

Krimi / Drama / Thriller
USA, 2012

Režie: Ariel Vromen
Hrají: Michael Shannon, Ray Liotta, Stephen Dorff, James Franco, Winona Ryder, Chris Evans, David Schwimmer, McKaley Miller, Christa Campbell, Weronika Rosati, Erin Cummings, Robert Davi, Jay Giannone

Premiéra v Evropě: 14. března 2013Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..