Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Heat: Sandra Bullock se spojí s hubatou policistkou

Redakce

Redakce

22. 11. 2012

Agentka FBI (Sandra Bullock) a bostonská policistka (Melissa McCarthy) musí spojit síly, aby dostaly za mříže drogového bosse.

video
play-sharp-fill

Režisér romantické komedie Ženy sobě Paul Feig točí další americkou řachandu s podobným obsazením. Dominuje mu oscarová Sandra Bullock, hrající roli upjaté agentky FBI, která vyniká v metodice vyšetřování a neskutečné aroganci.

Zatímco její parťačka Melissa McCarthy je na svém oddělení bostonské policie vyhlášená jako nevymáchaná huba a neřízená střela. Přesto má McCarthy dobrý instinkt a dokáže dostat i ty nejhůře polapitelné zločince. Žádná z nich nikdy neměla parťáka ani kamaráda. Obě tyto policistky spojí síly, aby dopadly drogového bosse.

Čtěte také o Melisse McCarthy: Režisér Šéfů na zabití točí další komedii

Během natáčení došlo k nehodě, kdy se autobus, který převážel členy štábu, střetl s náklaďákem. Celkem 15 lidí bylo zraněno, naštěstí ale nikdo těžce. Pár dní poté byl také blok od místa natáčení během rvačky zabit člověk. Jeden z policistů, kteří asistují při natáčení, dokonce pomohl dopadnout zločince.

Sandra Bullock a její budoucí parťačka Melissa McCarthy. Zdroj: Bontonfilm

Traileru rozhodně nechybí stylový střih a i hudba v pozadí působí velice dobře. Vidíme drsnou Bullock s McCarthy, které nakonec bok po boku čelí drogovému bossovi. Jelikož jde čistě o komedii, tak věříme, že Bullock po roční pauze nezklame. Snad jen McCarthy nevypadá jako policistka, ale spíše jako zločinec. Traileru také chybí pořádné hlášky, příště se snad ale dočkáme.

The Heat

Komedie
USA, 2013

Režie: Paul Feig
Hrají: Sandra Bullock, Melissa McCarthy, Taran Killam, Michael Rapaport, Thomas F. Wilson, Kaitlin Olson, Demián Bichir, Raw Leiba, Nathan Corddry, Michael McDonald

Premiéra v ČR: 25. dubna 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Heat: Sandra Bullock se spojí s hubatou policistkou