Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Grey: Liam Neeson se místo s Batmanem utká s vlky

FOTO: Co dělat, když jste ztraceni mezi vlky v Alijašské pustině?, Zdroj: youtube.comHvězda filmu Batman začíná se ocitne se skupinou mužů v aljašské pustině a společně budou bojovat o přežití. Liam Neeson se bude muset naučit zákon divočiny, protože přežijí jen ti nejsilnější.

FOTO: Co dělat, když jste ztraceni mezi vlky v alijašské pustině?, Zdroj: youtube.com

Co dělat, když jste ztraceni mezi vlky v aljašské pustině?, Zdroj: youtube.com

V novém traileru k filmu The Grey můžeme vidět Liama Neesona (Batman začíná) v boji proti smečce vlků. Jeho jedinou zbraní je pouze rozbitá sportovní láhev, což, přiznejme si, není zbraň nijak účinná. Liam je ale koumák a jeho strach z pomalého sežrání a pud sebezáchovy jsou tak velké, že to riskne i přes zjevně nulovou šanci na přežití.

Liam Neeson si nedávno zahrál ve filmu Neznámý. I tam běžel o život

The Grey sleduje skupinu ropných dělníků, kteří uvíznou v subarktické tundře, když jejich letado po kompletním selhání havaruje. Ti, kdo přežijí, se pak musí potýkat s mnohem větším problémem, než je chlad, zranění, hlad nebo dezorientace. Je tím hladová smečka vlků, která je stopuje a číhá na vhodnou chvíli k útoku.

Neeson se představí jako vůdce skupiny, kterou doplňuje Frank Grillo, Dermot Mulroney, Joe Anderson nebo Nonso Anozie. Režie se zhostil Joe Carnahan, který má na svědomí akční komedii A-Team. Film se dostane do amerických kin až začátkem příštího roku, takže na českou premiéru si ještě nějaký ten pátek počkáme.

Grey, The

Akční / Drama
USA, 2012

Režie: Joe Carnahan
Hrají: Liam Neeson, Dermot Mulroney, James Badge Dale, Joe Anderson, Dallas Roberts, Frank Grillo, Nonso Anozie

Premiéra v USA: 27. ledna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Grey: Liam Neeson se místo s Batmanem utká s vlky