Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Cold Light of Day: Bruce Willis má za syna Supermana

Redakce

Redakce

9. 2. 2012

Henry Cavill má teď plné ruce práce s novým Supermanem a Bruce Willis s pátou Smrtonosnou pastí. Než ale vypuklo natáčeních těchto vyhlížených velkofilmů, našli si volno v kalendáři, přibrali Sigourney Weaver a udělali si společnou dovolenou.

Mít za tátu Bruce Willise nemusí být vždycky výhra, Zdroj: distributor filmu

Výsledkem je akční thriller o unesené rodince na dovelené ve Španělsku a synátorovi s tatínkem (Henry Cavill a Bruce Willis). Ti s pomocí tátovy kufříku-chtivé známé (Sigourney Weaver) musí dostat zpět zbytek famílie a vyřešit si osobní spory o tom, kdo vlastně má jaké zaměstnání a kdo a kdy tátu podrazil, když ještě dělával obchodního poradce.

Mrkněte taky na trailer k Moonrise Kingdom. Willis v něm pátrá po ztraceném skautíkovi

Trailer nijak kvalitativně nevyniká, ale špatný také určitě není. Rutinní střihačská práce, neškodil by ale trochu poutavější hudební podkres. A taky nám toho autoři ukázali zbytečně moc. Rodinná idylka ze začátku jde hodně rychle do kytek (a to samé se dá čekat i v celém filmu). A pak už nastupuje Cavill, diskutuje s Weaver a skáče po střechách.

Na režijní sesli se posadil Mabrouk El Mechri, který si získal jméno především biografickým JCVD a kromě tří slavných jmen se můžeme těšit na hromadu neokoukaných tváří, protože zbytek obsazení tvoří především španělští herci a herečky.

The Cold Light of Day

Akční / Thriller
USA, 2012

Režie: Mabrouk El Mechri
Hrají: Henry Cavill, Bruce Willis, Sigourney Weaver, Caroline Goodall, Óscar Jaenada, Rafi Gavron, Roschdy Zem, Verónica Echegui, Andrea Ros, Colm Meaney, Joseph Mawle

Premiéra v USA: 6. dubna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Cold Light of Day: Bruce Willis má za syna Supermana