Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Campaign: Komediální duo chystá dalšího Diktátora

Po kontroverzním Diktátorovi Sachy Barona Cohena míří na plátno další bláznivá komedie se satirickou příchutí. Will Ferrell a Zach Galifanakis nás zavedou do zákulisí americké lokální politiky.

video
play-sharp-fill

Snímek The Campaign vypráví o dvou konkurenčních kandidátech na volný post guvernéra v americkém Kongresu a o tom, co všechno jsou někteří lidé ochotni udělat pro vstup do světa politiky. Ne náhodou je premiéra ironické veselohry naplánovaná několik měsíců před prezidentskými volbami ve Spojených státech.

Přečtěte si recenzi jiné satirické novinky, Diktátora se Sachou Baronem Cohenem

Příběh o dvou kohoutech na jednom politickém smetišti skrývá potenciál pro exhibici dvou komiků. Zatímco Zach Galifianakis jde po Pařbě ve Vegas a seriálu Znuděný k smrti z filmu do filmu, Willa Ferrella zastihlo v posledních pár letech slabší období, během nějž se mu nepodařilo natočit žádný větší trhák. The Campaign by však mohl diváky přitáhnout, stejně jako právě natáčené pokračování Ferrellovy komedie Zprávař: Příběh Rona Burgundyho.

Kromě dvou kandidátů ve filmu Jaye Roache (Austin Powers) uvidíme Jasona Sudeikise (Šéfové na zabití), Dylana McDermotta (seriál Advokáti), ale také zástupce staší herecké generace Briana Coxe, Johna Lithgowa a krotitele duchů Dana Aykroyda.

FOTO: The Campaign Ferrell Galifianakis

Ferrell a Galifianakis jsou v humoru jedna ruka. Zdroj: distributor filmu

Trailer představuje pestrobarevnou paletu gagů od boxování novorozence přes Ferrellovo karikování politického egoismu až po kousavé náboženské narážky. Pokud celý snímek bude plout po vlnách stejné nadsázky jako upoutávka, měli by fanoušci lehce politicky nekorektního humoru připravit své bránice na pořádnou masáž.

The Campaign

Komedie
USA, 2012

Režie: Jay Roach
Hrají: Will Ferrell, Zach Galifianakis, Jason Sudeikis, Katherine LaNasa, Brian Cox, Dan Aykroyd, Dylan McDermott, John Lithgow

Premiéra v ČR: 11. října 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Campaign: Komediální duo chystá dalšího Diktátora