Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Spy Kids 4D: Stroj času. Čtvrtý rozměr zajistí smradlavé papírky!

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

3. 7. 2011

Robert Rodriguez je blázen. Na to určitě poslední dobou myslí fanoušci jeho akčních jízd Machete nebo Sin City. Do světa totiž vypustil několikátý trailer k dalšímu pokračování své infantilní série Spy Kids. Už čtvrtý díl ale slibuje i čtvrtý rozměr. Co si pod tím představit?

Jessica Alba, dvě děti a mluvící pes. Jupí, Zdroj: distributor filmu

Kdekdo doufá, že na něj alespoň ještě hmatatelněji vykoukne zadek Jessicy Alby (Sin City, Machete), případně na něj z plátna plivne Danny Trejo (Machete). Oba herce si režisér Robert Rodriguez přivedl ze svých předchozích filmů a nutno dodat, že nejsou žádní veleumělci. Alba má ale krásnou postavu a Trejo je legrační, tak proč ne.

Kromě těchto dvou hvězd se vrátí i Alexa Vega nebo Antonio Banderas, hrdinové z předchozích dílů Spy Kids. Film bude samozřejmě ve 3D, čtvrtý rozměr divákům slibuje smradlavými kartičkami, ale doufejme, že nic není myšleno úplně vážně. (Ale pozor, Rodriguez je hračička, jak by mohli potvrdit všichni, kdo viděli Dobrodružství Žraločáka a Lávovky s mladičkým Taylorem Lautnerem).

Z traileru jde jasně vidět, že i tentokrát půjde o spoustu srandy, která ztroskotá na zoufalém scénáři a hereckých výkonech. Maminka s tváří pouze třicetileté Jessicy Alby (které to mateřství stejně nikdo nevěří) se musí vrátit do své staré práce – opět se musí stát špionkou a zachránit svět, z čehož jsou děti samozřejmě nadšené. Nechybí ani mluvící robo-pes nebo pytlík plný zvratků.

K tomu si připočtěte nadšeného chlapečka a nadšenou holčičku, kteří si sami zkoušejí povolání špiona, mají očividně nekonečnou sílu a pěsti z ocele, smějí se a mlátí záporáky. Čeká nás roztomilá podívaná pro celou rodinu plná smradu.

Spy Kids 4D: Stroj času (Spy Kids 4: All the Time in the World)

Rodinný / Akční / Sci-Fi / Dobrodružný
USA, 2011

Režie: Robert Rodriguez
Hrají: Daryl Sabara, Alexa Vega, Antonio Banderas, Jessica Alba, Joel McHale, Danny Trejo, Jeremy Piven

Premiéra v ČR: 6. října 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Spy Kids 4D: Stroj času. Čtvrtý rozměr zajistí smradlavé papírky!