Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu So Undercover: Miley Cyrus bude akční detektivka se zbraní

Veronika Jílková

Veronika Jílková

16. 10. 2012

Miley Cyrus, mladá zpěvačka a herečka, která se proslavila díky Hanně Montaně, se poslední dobou pouští do filmů s trochu dospělejší tematikou. Teenageři jsou sice stále kolem, Miley ale vyrostla, od čehož se odvíjí i její snímky.

video
play-sharp-fill

Molly Morris (Miley Cyrus), chytrá, rafinovaná a drzá dívka s ostrým slovníkem, je soukromým očkem. Jednou dostane kuriózní nabídku, aby pracovala pro FBI, kde jí nabídnou zajímavý případ. Musí ochránit vysokoškolačku Alex, jejíž otec je bývalý gangster. Úkolem Molly je proměnit se ve studentku, aby zapadla mezi místní kultivované dívky. Nic se samozřejmě neobejde bez lásky.

Podívejte se také na trailer filmu LOL, kde si Cyrus zahrála spolu s Demi Moore

„Kvůli akčním scénám jsem se musela naučit prát. Měla jsem osobního trenéra a pokaždé jsem vyšla s modřinami, které byly úplně všude,“ popisovala Miley svůj bojový výcvik před natáčením. „Když jsme natáčeli studentskou party, bylo to skvělé, neboť se k nám připojilo mnoho lidí. Každý člověk na place i celý tým makal dohromady a každý se soustředil jen na práci. Už se nemůžu dočkat, až tento film moji fanoušci uvidí,“ dodala téměř dvacetiletá herečka.

Od dob, kdy se Cyrus konečně oprostila od dětské minulosti v Hanně Montaně, se pustila do dramatu Poslední píseň nebo do adaptace francouzského snímku LOL, kde si v americké stejnojmenné verzi zahrála dceru Demi Moore.

Miley Cyrus s vytříbeným slovníkem a se zbraní. Zdroj: Warner Bros.

V traileru si můžeme všimnout, jak se z drsné detektivky Miley z minuty na minutu stane kočka. Kromě razantní proměny zde nebude chybět láska, ostré narážky ani studentské party s červenými kelímky a hlasitou hudbou dunící z chaty u jezera. Typicky teenagerská komedie.

So Undercover

Akční / Komedie
USA, 2012

Režie: Tom Vaughan
Hrají: Miley Cyrus, Jeremy Piven, Joshua Bowman, Matthew Settle, Alexis Knapp, Ric Reitz, Andrea Frankle

Premiéra ve VB: 7. prosince 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu So Undercover: Miley Cyrus bude akční detektivka se zbraní