Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Miley Cyrus: Emoce se musí střídat

the_last_song05Tak by se dala popsat situace slavné Miley Cyrus, která brzy do kin vtrhne s novým filmem The Last Song. Hvězda seriálu Hannah Montana se tak znovu ukáže svým fanouškům v plné kráse.

The Last Song

The Last Song

Uveřejněné video (viz níže) nám představí režisérku Julii Anne Robinson a Nicholase Sparkse (tvůrce knížní předlohy), kteří popisují, jak se mladičká Miley musí vyrovnávat se střídavými emocemi. Chvíli pláče v nemocnici, po tom je se svým filmovým kolegou Liamem Hemsworthem v objetí a vyznávají si lásku. Různé emoční stavy jsou výsledkem toho, kolik herec dokáže předvést a jak se k tomu umí dopracovat. Miley Cyrus, která má za sebou několik řad seriálu Hannah Montana, o tom ví své, a tak v tomto filmu dokáže hrát ubrečenou holčičku, ale i zamilovanou slečnu.

Film je založený na velmi úspěšném románu Nicholase Sparkse se stejným názvem. Miley Cyrus ztvární roli Veronici Ronnie  Miller, velice vzpurné teenagerky.  S bratrem Jonahem Millerem žijí po rozvodu jejich rodičů jen s matkou a jedno léto se vydají strávit prázdniny k otci do Tybee Island v Gerogii. V plážovém městě se setkává s úspěšným hráčem plážového volejbalu Willem Blakeleem, do kterého se později zamiluje. Po dobu, kdy se s Willem sbližují, se jí podaří dát se opět dohromady se svým otcem. A to skrze společný zájem o hudbu.

Liam Hemsworth zvární roli Willa v doprovodu Gregema Kinnearemana, Kelly Preston a Bobbyho Colemana. Film bude mít v USA premiéru 31. března.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Miley Cyrus: Emoce se musí střídat