Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu LOL: Miley Cyrus fetuje a válčí s Demi Moore

Veronika Jílková

Veronika Jílková

13. 1. 2012

Vzpurná dospívající dívka Lola má opravdu špatný vztah se svou rozvedenou matkou Anne. Co dokáže Miley Cyrus s Demi Moore? Podívejte se na nový trailer.

Miley Cyrus v novém filmu randí a píše si deník. Zdroj: distributor filmu

Miley Cyrus se objevuje v nové roli Loly, která si užívá mládí, balí kluky, chatuje na Facebooku, experimentuje s drogami, je drzá a tvrdohlavá. Ovšem její matka Anne (Demi Moore) ze své výtržnické dcery rozhodně radost nemá a je z ní dost zklamaná. Obzvlášť po jejím hrozném vysvědčení.

Přátelé a středoškolská atmosféra točící se kolem sociálních sítí má na svědomí pikantní život Loly, která si veškeré své zážitky a dojmy píše do deníku. Když ho objeví její matka, začínají ty pravé rozpory. Příběh se zabývá moderní dobou a vztahem mezi rodiči a dětmi.

Film je remakem stejnojmenného francouzského snímku z roku 2008. Krom Cyrus a Moore se můžeme těšit i na Ashley Greene v roli Loliny soupeřky. Premiéra tohoto snímku je v Británii prozatím naplánována na 1. června. S datem se ale ještě může hýbat, protože tvůrcům scházejí peníze na propagaci.

LOL: Laughing Out Loud

Komedie
USA, 2012

Režie: Lisa Azuelos
Hrají: Miley Cyrus, Adam G. Sevani, Ashley Greene, Demi Moore, Thomas Jane, Jean-Luc Bilodeau, Marlo Thomas, Lina Esco, Austin Nichols, Douglas Booth, Alexa Nikolas

Premiéra v UK: 1. června 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu LOL: Miley Cyrus fetuje a válčí s Demi Moore