×
TOPZINE.cz

Hannah Montana: Harry Potter ve světle růžové!

hannah_montana_1Bločky, pouzdra, propisky i futrály na brýle, komerční ždímačka mladších generací funguje skvěle! Kdo vlastně je ta médii opěvovaná Hannah Montana a vážně jsou v právu členové její opozice?

Hannah / Miley
Zdroj: archiv

Hannah Montana je… odpovědí se nabízí několik. Je to v první řadě dospívající dívka, zjednodušeně puberťačka. A to se vším všudy, co si pod tím kdo představí. (Jelikož jsou cílovou skupinou ale zřejmě neplnoletí, představujte si pod tímto pojmem spíše pozitivní projevy tohoto věku.)

Dále je to Miley Stewart. Dcera svého otce, sestra (překvapivě) svého bratra a občas trochu šílená kamarádka, která má smysl pro humor, jenž se projevuje zejména v seriálu, kde je hlavní protagonistkou.

A nakonec, je to skutečně Hannah Montana, populární zpěvačka, superstar, celebrita a občas lehce arogantní slečinka.

Hannah Montana, Zdroj: wallpaperbase.com
Hannah Montana, Zdroj: wallpaperbase.com

Máte v tom trochu chaos? Zkusíme to tedy polopaticky: Miley Stewart ráda zpívala. Zřejmě až moc ráda. Vytvořila si tedy svou druhou identitu, Hannah. A aby to bylo zajímavé, snaží se to různými způsoby utajit a udržet v kruhu těch nejbližších. Právě na tom je založena většina humorných scén dokumentujících těžký život pop ikony.

Obě tváře téže filmové a seriálové dívky ztvárnila mladinká herečka Miley Cyrus, díky čemuž si v odpovídajících kruzích zajistila věčnou slávu.

Už při krátkém sledování seriálu a filmu všímavý divák postřehne propastný rozdíl mezi těmito dvěma. Zatímco seriál je obdobou sitcomů pro dospělé, jen tentokrát s problémy dospívajících a skutečně se dá považovat za humorný, film má velmi jednoduchou a předvídatelnou linii, která razantně ubírá na inteligentnosti i samotné Miley. Obrázek si ale musí udělat každý sám. Faktem zůstává, že kdo neviděl, nemůže soudit.

Seriál Hannah Montana, Zdroj: ohthots.wordpress.com
Seriál Hannah Montana, Zdroj: ohthots.wordpress.com

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..