Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Šmoulové 2: V pokračování se zase těšte na Barneyho

První díl Šmoulů se finančně vydařil, a tak se už chystá pokračování. Na TOPZINE.cz se můžete podívat na první trailer. Jak bude tato rodinná komedie pokračovat?

video
play-sharp-fill

Jako by se na ně dalo zapomenout. Malé modré postavičky a zlý čaroděj Gargamel. V pokračování se s ďábelským Gargamelem (Hank Azaria) opět setkáme, a to tentokrát v prostředí nádherné Paříže. Jako bonus nás čeká Gargamelův nový výtvor – postavičky, které nazývá Naughties. Avšak jeho plán zůstává stále stejný – získat tajemnou šmoulí esenci.

Nic ale není tak lehké, jak se zdá, a způsob, jak udělat z Naughties opravdové Šmouly (jelikož jenom s jejich pomocí je možné esenci získat), zná jenom Šmoulinka, a proto se stává středem Gargamelova zájmu a je unesena do Paříže. V tuto chvíli přichází záchranná mise zbývajících Šmoulů a připojí se k nim opět i několik lidských tváří – opět zde uvidíme Neila Patricka Harrise (známého ze seriálu How I Met Your Mother), který jistě dodá filmu tu správnou atmosféru.

Podívejte se i na trailer prvního dílu Šmoulů, který byl také ve 3D

Do režisérské sesle se opět posadil Raja Gosnell, který má na svědomí i celkem vydařenou jedničku, také ale i Sám doma 3 nebo Čivavu z Beverly Hills. Není tak vůbec jisté, jestli na svůj úspěch naváže, nebo se modré pokračování zvrtne.

Šmoulové byli poprvé nakresleni v roce 1958, nyní budou mít i druhý polohraný film. Zdroj: Falcon

Z dalších slavných jmen se zde objeví Katty Perry coby Šmoulinka nebo Christina Ricci. Premiéra filmu nás čeká na konci letních prázdnin, tedy 15. srpna.

Šmoulové 2 (The Smurfs 2 )

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný
USA, 2013

Režie: Raja Gosnell
Hrají: Neil Patrick Harris, Christina Ricci, Katy Perry, Anton Yelchin, Jayma Mays, Brendan Gleeson, Alan Cumming, Hank Azaria, Jonathan Winters

Premiéra v ČR: 15. srpna 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Šmoulové 2: V pokračování se zase těšte na Barneyho