×
TOPZINE.cz

Trailer filmu Šmoulové: Ti tvůrci se snad totálně zešmoulili!

OBR: The SmurfsOhyzdný, zlý čaroděj Gargamel vyhnal své nepřátele z jejich kouzelné vesnice. Šmoulové se teď objevili přímo v srdci Velkého jablka – v Central Parku. Musí najít svůj domov dřív, než je Gargamel lapí do svých pastí.

OBR: The Smurfs
Tak jak nám to sekne?, Zdroj: distributor filmu

Zní to jako námět na odvážnější kreslenou pohádku dětsky naivních a mravných postaviček, které si muselo zamilovat snad každé dítě. Nyní je však řeč o dlouhometrážním hraném filmu s plně digitálními modrými (Š)mouly.

Když se vypasený, lenivý kocour Garfield vydal na velké plátno, vypadalo to na katastrofu. A také to do jisté míry byla. Do pokladen studií se sice zakutálelo dost mincí, ale naše oblíbená kreslená postavička získala doslova novou dimenzi, která animovanému kocourovi vůbec neslušela. A teď jdou na 3D popravu další postavičky z nevinných dětských let. Mrkněme se, jak jim to sluší.

Trailer začíná hudbou jako z katastrofického filmu, také zpočátku neznámá modrá nákaza tomuto trendu napovídá. Jakmile však z krabice vyskočí modří mužíčci (a jedna slečinka) a spoutají hlavního protagonistu (Neil Patrick Harris – Barney ze seriálu Jak jsem potkal vaši matku), je jasné, že by se o slovo měla přihlásit komediální podívaná pro celou rodinu.

Vypadá to, že Šmoulům přece jen třetí rozměr prospěje, i když se bojím, abychom nefandili charismatickému Gargamelovi, který v podání Hanka Azarii vypadá opravdu skvěle.

Šmoulové (The Smurfs)

USA/Belgie, 2011
Animovaný/Fantasy/Rodinný/Komedie

Režie: Raja Gosnell
Hrají: Neil Patrick Harris, Hank Azaria, Jayma Mays, Alan Cumming, Kate Perry, Jonathan Winters

Premiéra v ČR: 11. srpna 2011

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..