Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Passion: V novém De Palmovi nepůjde jen o lesbické scénky

Redakce

Redakce

27. 8. 2012

Brian De Palma je podepsaný třeba pod Zjizvenou tváří nebo Mission: Impossible. Tentokrát se ale nebude zabývat akčními a drsnými scénami, zato eroticky nabitým thrillerem.

video
play-sharp-fill

Film Passion potěší nejen příznivce lechtivých filmů, ale i milovníky Rachel McAdams (Sherlock Holmes, Navždy spolu), která se představí v roli Christine – sebevědomé a sobecké vedoucí, jež si doslova libuje v ponižování svých podřízených a neštítí se ani vykrádat jejich nápady. Jednou z nich je i Isabelle v podání Noomi  Rapace (Dívka, která kopla do vosího hnízda). Ta jen oddaně snáší nepříjemnosti od své nadřízené. Každý pohár ale jednou musí přetéct a tyhle krásky se utkají tváří v tvář.

Přečtěte si recenzi společného filmu Rachel McAdams a Noomi Rapace Sherlock Holmes: Hra stínů

Novinář Eugene Hernandez o filmu napsal: „Brian De Palma přináší velký švih a ďábelské mistrovství v umění překvapovat v příběhu o ženské soutěživosti a pomstě. Noomi Rapace a Rachel McAdams jsou super-cool a zlé!“ Passion má dokonce i spojitost s Českem, a to konkrétně Prahou, kde si De Palma nechal nahrát hudbu od Českého národního symfonického orchestru.

Režisér filmu Brian De Palma už v minulosti zazářil několika opravdu dobrými akčními filmy a dramaty, ale pravdou je, že už je to pět let, co naposledy zamáčkl diváky do židle. Zatímco Rachel McAdams a Noomi Rapace jsou na vrcholu (nebo doufejme, že ještě před vrcholem) jejich kariéry. Dokonce se již na place potkaly, a to při natáčení filmu Sherlock Holmes: Hra stínů.

Mezi Rachel McAdams a Noomi Rapace to bude pěkně jiskřit. Zdroj: APR Sélection

Trailer naznačuje, že nepůjde jen o laciné lesbické scénky, ale o poutavé zpracování až extravagantního vztahu, který je modelován pomocí masek, jež hrdinka vlastní. Pokud film vyvolá aspoň takovou dráždivost a zvědavost jako pouhé zhlédnutí traileru, máme se opravdu na co těšit.

Passion

Thriller
Německo/Španělsko/Francie/Velká Británie, 2013

Režie: Brian De Palma
Hrají: Rachel McAdams, Noomi Rapace, Karoline Herfurth, Paul Anderson

Premiéra ve Francii: 13. února 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Passion: V novém De Palmovi nepůjde jen o lesbické scénky