×
TOPZINE.cz

Trailer filmu Muži v naději: Znázorňuje koberec ženu?

OBR: Muži v naději„Ženská musí o chlapa bojovat!“ radí Rudolf svému zeti Ondřejovi. Ten skáče, jak píská jeho žena Alice. Rudolf, který sám svou choť podvádí, aby utužil své manželství, naordinuje Ondrovi styk s jinými kráskami, a to i přes to, že je Alicin otec. Ondřej při cestě za oživením vlastního vztahu prožívá všemožné eskapády.

OBR: Muži v naději
Kradou nám vláčky! Zdroj: distributor filmu

Jiří Vejdělek zásobuje českou kotlinu spoustou komediálních filmů. Po loňském úspěchu snímku Ženy v pokušení se obrací na pánskou část publika (ženy však také nepřijdou zkrátka) a přináší nový film Muži v naději. V hlavních rolích uvidíme Boleslava Polívku (Rudolf) a Jiřího Macháčka (Ondřej).

„Otroci,“ konstatuje Rudolf na začátku traileru. Po rutinním sexu ne nepodobnému tomu z filmu Jedna ruka netleská následuje válečná porada. Suchý humor střídá rozumování a životní moudra postav. Vše sestříhané do zajímavého klipu, kde vévodí Macháčkovy obličejové výrazy.

Scenáristicky je ukázka dobře vystavěna. Problémem by mohly být plánované komediální situace, které trailer naznačuje, tak doufejme, že bude čemu se smát. Žerty jdou ale stranou, když na vás manželka ve sprše vytáhne nůžky. Šmik.

Muži v naději

Česko, 2011
Komedie

Režie: Jiří Vejdělek
Hrají: Bolek Polívka, Jiří Macháček, Simona Stašová, Éva Vica Kerekes, Petra Hřebíčková

Premiéra v ČR: 25. srpna 2011Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..