Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Expendables 2: Arnold rád střílí z malého autíčka

Fanoušci drsných chlápků z Expendables se konečně dočkali nového, plnohodnotného traileru k dlouho očekávanému pokračování. Chuck Norris, Bruce Willis, Sly a další hvězdná jména se opět ukáží v té největší parádě.

Expendables 2 se již brzo přiřítí do zahraničních a českých kin. Tentokrát však pod režijním dohledem Simona Westa, který od minule vystřídal režiséra a zároveň představitele hlavní role Sylvestera Stallona. Podobně jako minule se hoši budou muset poprat s trochou špinavé práce. A bude to osobní. Původní parta v čele s již zmiňovaným Stallonem, Van Dammem, Jetem Li a dalšími superzabijáky se rozroste o dva nové přírustky: Liama Hemswortha a Yu Nana.

Přečtěte si, proč jsou Expendables snem každého puberťáka

„Akční filmy jsou už dávno minulostí. Současný hrdina umí létat a používat moderní technologie. A proto jsou Expendables tak úspěšní. Je to cesta zpátky časem s 11 nejošklivějšími akčními chlápky, které jsem kdy viděl na plakátech,” vysvětluje Stallone popularitu Expendables. Je pravda, že trocha staré klasiky má přece jen něco do sebe.

Oproti původnímu dílu se Expendables 2 chystají být přístupnější širšímu publiku. Pokud se vyrovnají prvnímu dílu, mohou diváci očekávat velmi rychlý příchod i třetího dílu, který by měl dát vzniknout akční trilogii. Údajně by měla trojka spatřit světlo světa velice rychle.

Expendables jsou drsní chlápci. Zdroj: distributor filmu

Trailer spoléhá především na slavná jména, kterými se to od začátku do konce jen hemží. Tu pravou akci si nechává až do kinosálů, dává ale tušit velkou porci násilí, akčních scén a pro většinu diváků i zábavy.

Expendables: Postradatelní 2 (Expendables 2, The)

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2012

Režie: Simon West

Hrají: Sylvester Stallone, Jason Statham, Liam Hemsworth, Dolph Lundgren, Jean-Claude Van Damme, Jet Li, Terry Crews, Randy Couture, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Chuck Norris, Scott Adkins, Nan Yu, Amanda Ooms, Novak Djokovic, Charisma Carpenter, Nikolette Noel, George Zlatarev

Premiéra v ČR: 6. září 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Expendables 2: Arnold rád střílí z malého autíčka