Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu 7 psychopatů: Colin Farrell ukradl psa ve stylu Tarantina

Jiří Hannich

Jiří Hannich

22. 8. 2012

Režisér a scenárista Martin McDonagh, do povědomí diváků zapsaný neotřelou gangsterkou V Bruggách, chystá novinku s názvem 7 psychopatů. Opět navázal spolupráci s Colinem Farrellem a zase se dá očekávat velká legrace.

video
play-sharp-fill

Sedm samurajů, Sedm statečných… Také Martin McDonagh si chtěl udělat svou sedmičku. Obdivovatel snímků Martina Scorseseho či Quentina Tarantina při tom znovu vsadil na gangsterku s jiskrnými dialogy, plejádou nevšedních charakterů a notnou dávkou ironie. O tom, že ani tentokrát nebude o černý humor nouze, vlastně svědčí i fakt, že příběh 7 psychopatů McDonagh postavil na krádeži jednoho malého pejska.

Jak obstál Colin Farrell jako Londýnský gangster? Čtěte naši recenzi

Když mafián Charlie přijde o svého čtyřnohého přítele s roztomilým čumáčkem, je ihned losangeleské podsvětí v pohotovosti. A ti, kteří mají onu krádež na svědomí, tedy nezaměstnaný herec Billy a jeho pobožný kolega Hans, se rázem ocitají v obrovském průšvihu. Pouze jejich kamarád Marty, toho času scenárista bez inspirace, má konečně námět na zajímavou hru. Byť neví, zda se vůbec dožije toho, aby započaté vyprávění dokončil.

McDonagh dal dohromady skutečně zajímavou hereckou sestavu. Lupičskou dvojici představují Christopher Walken (Lovec jelenů, Pulp Fiction) a Sam Rockwell (Milujte svého zabijáka), role scenáristy Martyho byla svěřena Colinu Farrellovi (V Bruggách) a nepředvídatelného mafiánského bosse hraje Woody Harrelson (Lid versus Larry Flynt). Vedle nich se objeví Tom Waits, Abbie Cornish a také Olga Kurylenko.

Příčinou všech potíží je ten bílý chlupáč. Zdroj: CBS Films

Trailer a zápletka 7 psychopatů dávají tušit, že půjde o hrdého zástupce post-tarantinovského žánru. Těšme se tedy na listopad, kdy by tento film měl mít u nás premiéru.

7 psychopatů (Seven Psychopaths)

Komedie
USA/Velká Británie, 2012

Režie: Martin McDonagh
Hrají: Colin Farrell, Woody Harrelson, Abbie Cornish, Tom Waits, Sam Rockwell, Christopher Walken, Olga Kurylenko

Premiéra v ČR: 22. listopadu 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu 7 psychopatů: Colin Farrell ukradl psa ve stylu Tarantina