Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Toy Story 4: Známe režiséra i datum premiéry

Redakce

Redakce

7. 11. 2014

Přestože to již vypadalo, že Příběh hraček 3, který si svou premiéru odbyl před třemi lety, by představoval rozloučení s hrdiny dětí po celém světě, opak je pravdou. A Buzz Rakeťák a kovboj Woody se do kin vrátí 16. června 2017. A po dlouhé době na ně opět dohlédne režisér a CCO Pixaru John Lasseter.

TOY STORY 3

„Tyto postavy milujeme z celého srdce a jsou pro nás jako rodina,“ prohlásil Lasseter, jenž má krom prvního a druhého Příběhu hraček na kontě např. i Život brouka či více než úspěšná Auta. „Nechceme s nimi provádět nic, co by se nevyrovnalo nebo co by nepřekonalo jejich předchozí příběhy. ‚Toy Story 3‘ ukončilo Woodyho a Buzzův příběh s Andym tak dokonale, že jsme ani nemluvili o dalším Příběhu hraček. Ale když jsme s Andrewem (Stantonem), Petem (Docterem) a Leem (Unkrichem, kteří v různých funkcích pracovali na předešlých dílech, pozn. aut.) přišli na tuhle novou myšlenku, nemohl jsem ji dostat z hlavy. Bylo to tak vzrušující, věděl jsem, že tento film musíme natočit – a chtěl jsem jej sám režírovat.“

Zatímco o samotném příběhu jsme se toho moc nedozvěděli, čtvrtý díl má začít úplně novou kapitolu v životě našich oblíbených postaviček.

Scénář sepíší Rashida Jones a Will McCormack a do rolí Woodyho a Buzze se opět vrátí Tom Hanks a Tim Allen.

Tedy – ještě někdo bude za dva roky vyhánět malé děti z front našich kin?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Toy Story 4: Známe režiséra i datum premiéry