Menu
TOPZINE.cz
Literatura

Topzine.cz se představí v Domě čtení. Vyhlásíme také finalisty Fantastické povídky

Eva Marková

Eva Marková

7. 9. 2011

Ve středu 7. září 2011 proběhne v pražském Domě čtení setkání tvůrců, čtenářů a příznivců Topzine.cz. Vyhlásíme i finalisty soutěže Fantastická povídka. Přijdou také Juan Zamora a Jiří Dědeček.

Foto: Dům čtení

Dům čtení se nachází na Praze 10, Zdroj: archiv Městské knihovny v Praze

Magazín Topzine.cz zakrátko oslaví druhé narozeniny. Předznamenáním oslav je komponovaný večer, který proběhne 7. září 2011 od 18 hodin v pražském Domě čtení. Návštěvníci se dozvědí, jak vlastně Topzine.cz funguje, prozradíme i to, jaké novinky plánujeme pro sychravé podzimní dny.

Fantastická povídka, detektivka a Dědeček

Jedním z vrcholů večera bude vyhlášení finalistů soutěže Fantastická povídka, již zastřešuje společnost CzechNetMedia, provozovatel webů Topzine.cz a Fanzine.cz. – Porotci soutěže předvedli neuvěřitelný výkon, když z 666 povídek, které do soutěže dorazily, vybrali 11 těch, které postoupí do finále.

Rozhovor s Juanem Zamorou si přečtěte zde

A aby se vše netočilo jen kolem redakční práce, pozvali jsme si dva muže vládnoucí perem: mladého detektivkáře Juana Zamoru a písničkáře Jiřího Dědečka. Celá akce probíhá pod taktovkou Městské knihovny v Praze, jíž náš magazín poskytuje mediální podporu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Topzine.cz se představí v Domě čtení. Vyhlásíme také finalisty Fantastické povídky