Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

TOP 10 sexy superhrdinských kostýmů. Je libo korzet nebo Batmanovy bradavky?

Redakce

Redakce

19. 6. 2011

Foto: obrázek z filmu Elektra!Anketa!Nebyli by to pořádní superhrdinové a superhrdinky, kdyby při záchraně světa také nevypadali super dobře. Podívejte se na výběr těch nejvíc sexy mužů a žen, kteří kdy oblékli superhrdinský kostým!

Foto: Obrázek z filmu X-Men

Kdo myslíte, že je nejvíc sexy superhrdinkou pro tyhle dva pány?, Zdroj: distributor filmu

A začneme zcela neobjektivně ženami. I ženy dokážou zachránit svět a leckdy je jejich krása také jejich největší zbraní – protože k čemu vám je samopal nebo atomová bomba, když se před vámi objeví sličná, krásná a okouzlující mladá slečna? Pak můžete jen těžko nadále naplňovat svoji touhu činit zlo. Pokud ona superžena ovšem nestojí náhodou na té špatné straně barikády!

TOP 5 ŽENY

5. Catwoman

Při vší úctě k Halle Berry, která stejnou postavu ztvárnila v naprosto příšerném snímku Catwoman z roku 2004, zde zařadím především herecké ztvárnění Michelle Pfeiffer v dnes již klasickém snímku Tima Burtona, Batman se vrací (1992). Její podání totiž nebylo tak (jak jen to kulantně říct) laciné, ale především bylo herecky mnohem vyzrálejší.

Foto: Obrázek z filmu Batman Returns

Kočičí žena ve filmu Batman Returns

4. Invisible Woman

To, že je americká herečka Jessica Alba krásná žena, může asi jen těžko někdo popírat (připomeňme její role ve filmech Sin City nebo Machete). Její superhrdinka v přiléhavém kostýmu z Fantastické čtyřky tento fakt jen podtrhuje.

Foto: Obrázek z filmu Fantastic Four

Neviditelná žena se umístila na čtvrtém místě

3. Black Widow

Tahle postava není asi tak známá jako její ostatní kolegyně v rámci tohoto výběru, ale rozhodně  není méně hezká. Kdo by byl řekl, že americká herečka Scarlett Johansson téměř zastíní všechny své ostatní kolegy ve filmu Iron Man 2 (2010)? Nezapomenutelná to žena… Těšit se na ni můžeme i v chystaném snímku The Avengers.

Foto: Obrázek z filmu Iron Man 2

Black Widow je ženou činu!

2. Elektra

Nemám rád film Elektra z roku 2005 a vlastně ani nemám moc rád film Daredevil z roku 2003, kde se Elektra poprvé představila širšímu diváckému publiku. Ale objektivně musím přiznat tomuhle kostýmu krásný střih a Jennifer Garner krásné ztvárnění ústřední role.

Foto: obrázek z filmu Elektra

Film Elektra se moc nepovedl, ale její herecká představitelka ano!

1. Rogue

V jednoduchosti je krása, v uměřenosti sex appeal. Rogue v podání americké herečky Anny Paquin filmové série X-Men představuje pomyslný vrchol tohoto žebříčku. Možná není prvoplánová sexbomba, ale to vůbec nevadí. V rámci celého výběru okouzluje především svou plachostí a citlivostí, která je dnes téměř raritním jevem.

Foto: Obrázek z filmu X-Men 2

Rogue ve filmu často vystupuje v naprosto civilním oblečení

[poll id=“78″]

Muži to mají poněkud těžší než ženy. Jim nějaká smyslnost nebo odvážný oblek asi život nezachrání. U nich nastupuje ke slovu především hrubá síla, odvaha a razantní přístup k věci. Občas také intelekt a rozum. Opravdu ale jen občas…

TOP 5 MUŽI

5. Iron Man

Iron Man (neboli Tony Stark v charismatickém podání Roberta Downeyho Jr.) nemůže v našem žebříčku chybět. Je nechutně bohatý, nechutně cynický, ale také nechutně přitažlivý pro většinu žen. A taky má rád AC/DC!

Foto: obrázek z filmu Iron Man 2

Tony Stark jako Iron Man

4. Thor

Thor je syn samotného boha Odina, což rozhodně není k zahození. Přestože je ze začátku poněkud namyšlený, věřte, že v americkém filmu, který měl premiéru poměrně nedávno i u nás, nakonec prozře a polepší se (jak jinak). K povinné výbavě jeho kostýmu patří jeho božské kladivo.

FOTO: z filmu Thor

Thor (vlevo) spolu se svým otcem Odinem

3. Magneto

Většina z vás si nyní jistě vzpomněla na lahůdkové herecké ztvárnění Magneta v podání vynikajícího anglického herce Iana McKellena. V rámci premiéry filmu X-Men: První třída pak na scénu přišlo jeho mladší a dravější ztvárnění v podání německého herce Michaela Fassbendera, který pojal stejnou roli velmi nekompromisně (jeho štvavá honba za nacisty v úvodu snímku je nezapomenutelná). Kostým zůstal v obou případech stejně stylový.

Foto: obrázek z filmu X-Men: První třída

Magneto se ve filmu X-Men: První třída s ničím moc nepáře!

2. Wolverine

Wolverine patří k nejoblíbenějším komiksovým postavám vůbec. Dnes již automaticky přiřazujeme k této postavě ostře řezanou tvář australského herce Hugha Jackmana, v jehož podání nechybí Wolverinovi vlastně nic.

Foto: obrázek z filmu Wolverine

Wolverine se právě dozvěděl, že obdržel druhé místo

1. Batman

Můžeme si upřímně přiznat, že samotný kostým Batmana dnes zřejmě asi nikoho neoslní. Jeho různě šílené verze v různě šílených filmech ho postupně úplně degradovaly (vzpomeňme na jednu z nejhorších z filmu Batman a Robin s bradavkami). Batman ve snímcích režiséra Christophera Nolana je ale úplně jiná třída. Hodně dělá fakt, že samotného Batmana hraje vynikající anglický herec Christian Bale, který ho sehrál věrohodně a především velmi zajímavě. Jeho kostým pak nepůsobí na plátně nijak nepatřičně nebo neadekvátně. Právoplatné první místo.

Foto: Obrázek z filmu Temný rytíř

Christian Bale jako Batman!

[poll id=“79″]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

TOP 10 sexy superhrdinských kostýmů. Je libo korzet nebo Batmanovy bradavky?