Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Tom Cruise jako potetovaný rocker? Kam se hrabe Axl Rose!

Veronika Jílková

Veronika Jílková

23. 6. 2011

Tak to tu ještě nebylo! Z jednoho z nejvíce sexy drsňáků filmového plátna se stane rockový zpěvák a hvězda velkých jevišť. A nebude to jen tak nějaký rocker. Tetování, kde to jen jde, dlouhé vlasy a pořádně vyřvané hlasivky – to je budoucí role slavného Toma Cruise.

Tom Cruise jako potetovaný rocker!, Zdroj: distributor filmu

Režisér Vřískotu 2 nebo muzikálu Hairspray, Adam Shankman, se vrací k žánru muzikálu a bere si k tomu opravdu velké hvězdy! Nejenže se z akčního hrdiny Toma Cruise stane rocková ikona, dále uvidíme zpívat i Aleca Baldwina (Nějak se to komplikuje) nebo Russella Branda (Kopačky). Ženskou roli obsadí už muzikálově známá Catherine Zeta-Jones (Chicago).

Shankman v jednom z rozhovorů prozradil, že s Cruisem rozhodně zabodoval, protože si velice chválil jeho hlasové schopnosti. Že by se v Tomovi skrýval další neobjevený talent? Jeho postava proto bude mít rysy slavných velikánů Keitha Richardse, Breta Michaelse nebo Axla Rose.

Nové hudební drama Rock of Ages je adaptací velice úspěšného muzikálu z Broadwaye a vypráví o dívce z malého města, která přijíždí do L.A., aby se zde proslavila. Setkává se tu s nejslavnějším rockerem, se kterým se zblázní do jednoho klubu, jenž hraje rockové pecky z 80. let. Budou se ale muset činit, aby tento klub nezkrachoval.

Jak zní slavná píseň Don’t stop Believin‘ v podání brodwayského muzikálu, si můžete poslechnout zde:

Takže nás opět čeká několikrát ohraný příběh, ale tentokrát se špičkovými herci! Světová premiéra filmu je naplánovaná na 1. června 2012, v Česku o týden později.

Rock of Ages

Muzikál
USA, 2012

Režie: Adam Shankman
Hrají: Tom Cruise, Russell Brand, Mary J. Blige, Paul Giamatti, Catherine Zeta-Jones, Bryan Cranston, Malin Åkerman, Alec Baldwin, Julianne Hough

Premiéra v ČR: 7. června 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tom Cruise jako potetovaný rocker? Kam se hrabe Axl Rose!