Tom Cruise bude plnit další nesplnitelnou misi. Ethan Hunt po páté

Tom Cruise se v roli nesmrtelného a nepřemožitelného Ethana Hunta objevil poprvé v roce 1996 a rovnou se snímkem Mission: Impossible zavítal do naší Prahy. V roce 2015 se do své dobře známé role vrátí s pátým pokračováním tohoto akčního filmu.

FOTO: Mission Impossible - Ghost Protocol
Hlavně se tvářit drsně, aby nepoznali, že je mi 50. Zdroj: Bontonfilm

Paramount Pictures a Skydance Productions potvrdili Cruisovu účast v pátém pokračování slavného akčňáku Mission: Impossible. Režie i scénáře by se měl chopit opět někdo jiný, protentokrát Christopher McQuarrie, který již s Cruisem spolupracoval například na filmu Valkýra nebo Jack Reacher: Poslední výstřel. Nyní se v našich kinech vysílá snímek Jack a obři, na jehož scénáři má McQuarrie také podíl. V novém pokračování o nemožné misi se pravděpodobně objeví i Jeremy Renner a Paula Patton, známí již ze čtvrtého dílu Ghost Protocol, a samozřejmě stálý člen Ving Rhames.

Tom Cruise se ve většině svých hereckých případů objevuje v akčních filmech a thrillerech (snad jedinou velkou výjimkou je rockový muzikál Rock of Ages). V jednom takovém se octl i nedávno, kdy zavítal i do dobrodružství a sci-fi. Letošní snímek Nevědomí (Oblivion) popisuje události po napadení Země a život tzv. uklízeče Jacka (Cruise). Zápletka přichází při ztroskotání lodi a přeživší žena, která se objevuje v Jackových snech. A k tomu je také důvod, neboť se jedná o jeho ženu, ale kvůli vymazání paměti si Jack na svoji minulost nepamatuje. Celosvětově si snímek vydělal už přes 220 milionů dolarů, což se může zařadit mezi další Cruisovy úspěchy.

V roce 2015 nás nečeká premiéra pouze páté mise, ale také pokračování Top Guna, opět pod scenáristickou taktovkou McQuarrieho.

Tom Cruise bude plnit další nesplnitelnou misi. Ethan Hunt po páté
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*