Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Take That jsou zpět! A Robbie Williams s nimi

Petra Duhajská

Petra Duhajská

16. 10. 2010

FOTO: Take ThatKdyž se kapela Take That v roce 1996 rozpadla, uronila slzičku nejedna fanynka. Nyní je ale tato britská skupina zpět v původním složení a jako ochutnávku z nového alba Progress přinášíme klip k singlu The Flood.

FOTO: Take That

Celá pětice je opět spolu, Zdroj: distributor alba

Take That ohlásili comeback už před pěti lety a ten rozhodně neproběhl bez úspěchu. Desky Beautiful World (2006) i The Circus (2008) si vedly dobře jak v očích kritiků tak v řeči čísel. Alba i singly bodovaly v hitparádách, koncertní turné byla do posledního místa vyprodaná.

Od založení skupiny v roce 1990 už Take That prodali více než 80 miliónů desek, získali také 19 ocenění Brit Awards a 8 MTV Awards. S Robbieho návratem lze očekávat další úspěchy. Poprvé po čtrnácti letech je slavný boyband opět v původním složení: Gary Barlow, Howard Donald, Jason Orange, Mark Owen a Robbie Williams.

Take That strávili poslední měsíce převážně ve studiu, kde společně s producentem Stuartem Pricem pracovali na novém albu. To ponese název Progress a vyjde 22. listopadu. Už nyní ale rádia a hudební televize hrají pilotní singl The Flood, jehož klip vznikal na jezeře Dorney v Etonu a na řece Temži.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Take That jsou zpět! A Robbie Williams s nimi