×
TOPZINE.cz

Susan Boyle bude mít vlastní film. Zpěvačku možná ztvární Meryl Streep

FOTO: Susan Boyle
Susan Boyle roli ve filmu o sobě samé odmítla. Zdroj: susanboylemusic.com

Jedna je zpěvačka, druhá herečka a obě jsou úspěšné. Nyní se možná jejich cesty spojí. V životopisném snímku o Susan Boyle by totiž hlavní roli mohla hrát Oscary ověnčená Meryl Streep.

Susan Boyle roli ve filmu o sobě samé odmítla. Zdroj: susanboylemusic.com

Účastnice soutěže Britain’s Got Talent Susan Boyle si svým silným příběhem vysloužila nejen přízeň hudebních fanoušků, ale i filmařů. Ti už zahájili přípravy na životopisný film a v současnosti se spekuluje o obsazení hlavní role. Té by se mohla chopit nejpovolanější z povolaných – Meryl Streep.

O trojnásobné držitelce Oscara se začalo mluvit poté, co Susan Boyle odmítla ztvárnit samu sebe, jak bylo původně v plánu. Meryl Streep už má za sebou několik rolí, v nichž hrála reálné postavy. Příkladem za všechny je Margaret Thatcherová, za jejíž ztvárnění dostala herečka svou dosud poslední zlatou sošku.

Vedle Meryl Streep jsou ale ve hře i další jména, a to Glenn CloseCatherine Zeta-Jones. Zajímavé je, že obě herečky obdržely cenu Tony za výkon v muzikálu. Nicméně nikdo z této trojice není Susan Boyle příliš podobný, na druhou stranu v dnešní době už neexistuje úkol, se kterým by se filmoví maskéři nevypořádali.

Pohádka se šťastným koncem

Příběh dnes dvaapadesátileté Skotky obletěl svět v roce 2009. Právě tehdy se Susan Boyle poprvé předvedla v talentové soutěži Britain’s Got Talent s písní I Dreamed A Dream z muzikálu Bídníci a ohromila diváky i porotu.

Při jejím nástupu na pódium byli lidé s ohledem na její vizáž skeptičtí, když ale Boyle začala zpívat, sebrala jim veškeré předsudky. Video s tímto výkonem má k dnešnímu dni téměř dvacet milionů zhlédnutí.

Susan Boyle nakonec v soutěži doputovala až do finále, kde byla poražena taneční skupinou Diversity. To přineslo nevídanou radost bookmakerům, neboť zpěvačka byla považována za jasnou vítězku, a mnoho lidí si na ni proto vsadilo.

Druhé místo ale Susan Boyle o slávu nepřipravilo. Od konce soutěže stihla vydat tři desky a prodala jich přes devatenáct milionů. První dvě byly navíc nominovány na cenu Grammy. Sláva přesto nestoupla zpěvačce do hlavy a i s miliony na kontě žije nadále všedním životem ve skromném domě, ve kterém vyrůstala.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..