Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Susan Boyle: Jednou budu nesmrtelná jako Beatles

Redakce

Redakce

7. 12. 2010

FOTO: Susan Boyle má opravdu velké ambiceMinulý rok jste tuto devětačtyřicetiletou dámu ze Skotska mohli zahlédnout v soutěži Britain’s Got Talent, kde uchvátila bez nadsázky celý svět. V listopadu vydala album The Gift a sebevědomě hlásá, že jednou bude stejně tak úspěšná jako Beatles.

FOTO: Susan Boyle má opravdu velké ambice

Beatles, třeste se! Zdroj: oficiální web zpěvačky

I když Susan Boyle právě prožívá pohádku svého života, na to, aby dokázala to, co Beatles, musí ještě hodně zapracovat. Její v pořadí druhé album se prodává více než výborně. Umístilo se na prvním místě v prodeji jak ve Velké Británii, tak i za velkou louží ve Spojených státech. Susan však stále doufá, že ji úspěch a štěstí budou doprovázet dál. The Gift je opět, jako její první debutové album, založené na předělávkách známých písní. Titulní skladba, původně od Lou Reeda, nese název Perfect Day.

Celé album je vánočně laděné, v tracklistu najdeme písně Holy Night, Hallelujah anebo The First Noel. Kritici Susan vyčítají, že album je jen prošpikované verzemi skladeb již známých a proslavených a že jim dává jen nový, komornější nádech. Kdy se dočkáme zcela nových písní, toť otázka.

Jestli chce být ale Susan stejný fenomén jako Beatles, bude s tím muset něco dělat. Sama totiž přiznává: „Beatles jsou stále živí, jejich písně se hrají doteď a ještě dlouho budou. Jsou prostě nesmrtelní.“ Zpěvačka by se také ráda potkala se členem skupiny Paulem McCartneym a jedním dechem dodává, že kdyby Paul projevil zájem o společné vystoupení, neváhala by ani minutu.

Z podceňované Susan Boyle, o níž se ze začátku říkalo, že je ošklivé káčátko, se stala upravená, elegantní a hlavně sebevědomá dáma, která si snad doopravdy žije ten svůj sen.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Susan Boyle: Jednou budu nesmrtelná jako Beatles