Steve Jobs přišel o svého představitele. Christian Bale z filmu vycouval

FOTO: Christian Bale
Vypadá to, že na Jobsovi leží kletba. Kdo další ještě film opustí? Zdroj: Warner Bros Pictures

Chystaný životopisný snímek o zakladateli firmy Apple se otřásá v základech. Vypadá to totiž, že role technologické magnáta je pro herce příliš velké sousto a z tohohle jablíčka se tentokrát nikomu ukousnout nechce.

FOTO: Christian Bale
Vypadá to, že na Jobsovi leží kletba. Kdo další ještě film opustí? Zdroj: Warner Bros Pictures

Před pár dny oznámil Christian Bale, který měl Steva Jobse ztvárnit, že od projektu odchází. Podle svých slov se necítí na to, aby tuto roli mohl zvládnout. Následoval tak nejen původního představitele Leonarda DiCapria, který z filmu vycouval už v říjnu, ale i Davida Finchera, po němž na režisérskou židli usedl Danny Boyle.

„Potřebovali jsme na place někoho opravdu dobrého a v ideálním věku by právě Chris Bale. Nebyl ani na konkurzu, prostě jen došlo k takovému setkání a bylo to,“ vysvětluje scénárista Aaron Sorkin. Zatím to ale vypadá, že konkurz bude brzy potřeba, natáčení by totiž mělo začít už koncem letošního roku.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Vendula Kadlecová

Autorka je redaktorkou . Studuje českou filologii se zaměřením na editorství ve sdělovacích prostředcích v Olomouci. Věnuje se také tvorbě univerzitního časopisu. Mezi její záliby patří řecká mytologie, knihy a kofein.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*