Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Spielberg připravuje válečné drama. Tentokrát s Tomem Hanksem v hlavní roli

Redakce

Redakce

1. 7. 2014

Jeden z největších současných režisérů chystá novinku, která by mohla stát doopravdy za to. Steven Spielberg na svém účtu na Twitteru přiznal, že se chystá natočit nový válečný snímek, do jehož hlavní role chce obsadit Toma Hankse.

captain_phillips-tom-hanks

Tom Hanks ale není jediným, kdo budí zájem okolo připravovaného filmu. Oscarový režisér si i na scénář přibral dva pomocníky, kteří slibují netradiční děj. Na jeho tvorbě by se totiž měli podílet bratři Coenové.

Dějovou linii si zatím nechávají pro sebe. I přesto se ale dostalo na veřejnost několik střípků o průběhu filmu.  Podle všeho by se měl odehrávat v dobách studené války a bude vyprávět příběh Jamese Donovana (Tom Hanks), advokáta, který se nechtěně zaplete do válečných konfliktů, když vyjednává s tajnou službou o propuštění špiona Garyho Powerse.

Zatím si budeme muset na tento trhák ještě počkat. Do kin by měl film přijít totiž až v říjnu příštího roku. S Tomem Hanksem v hlavní roli, Stevenem Spielbergem v režii a scenáristy ve formě bratrů Coenů budí velké očekávání, možná se bude jednat o velkého aspiranta na Oscarech 2016.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Spielberg připravuje válečné drama. Tentokrát s Tomem Hanksem v hlavní roli