Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Soutěž o 2 Blu-ray, 5 DVD a 5 triček k filmu Román pro muže

Redakce

Redakce

15. 3. 2011

Topzine.cz a Bontonfilm vám přinášejí soutěž o 2 Blu-ray, 5 DVD a 5 triček k filmu Román pro muže. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jedna z cen může být vaše!

FOTO: Román pro muže

Z plakátu k filmu Román pro muže, Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 22. 3. v 19:00 hodin. Poté vylosujeme výherce, informujeme je e-mailem a cena jim bude zaslána. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o 2 Blu-ray, 5 DVD a 5 triček k filmu Román pro muže.

Román pro muže vypráví příběh tří sourozenců – Cyrila, Bruna a Anety. Pevné pouto, které se mezi nimi utvořilo po tragické smrti rodičů, kdy starost o výchovu mladšího bratra a sestry převzal výrazně starší Cyril, prochází zvláštní zkouškou. Sourozenci odjíždějí na tradiční výlet do hor v zádech se stínem neodvratně se blížící Brunovy smrti. Výlet, který má být jakousi cestou posledních splněných přání (včetně tajných erotických fantazií), se však mění v tragikomickou konfrontaci základních hodnot a životních postojů.

Podle scénáře a literárního bestselleru Román pro muže, nejprodávanějšího českého spisovatele Michala Viewegha, vzniká další z adaptací jeho románů. Filmy podle Vieweghových předloh patří již řadu let k divácky nejúspěšnějším titulům. První adaptaci jeho knihy Báječná léta pod psa natočil již před třinácti lety režisér Petr Nikolaev. Následovaly Výchova dívek v Čechách (r. Petr Koliha, 1997), Román pro ženy (r. Filip Renč, 2005), Účastníci zájezdu (r. Jiří Vejdělek, 2006) a Nestyda (r. Jan Hřebejk, 2008). Film Báječná léta pod psa byl nejnavštěvovanějším českým filmem roku 1997. Román pro ženy vidělo přes 600 tisíc diváků a film získal Českého lva pro divácky nejúspěšnější snímek roku 2005. Film Účastníci zájezdu se stal s téměř 800 tisíci diváky nejnavštěvovanějším filmem roku 2006 v ČR. Podle knihy Povídky o manželství a o sexu natočil Jan Hřebejk komedii Nestyda, kterou v kinech vidělo na půl milionu diváků.

Soutěžní otázka:

Kdo si v Románu pro muže zahrál postavu Cyrila?

A) Jiří Langmajer
B) Martin Dejdar
C) Miroslav Donutil

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s filmem Román pro muže, vyplňte odpověď a odešlete ji na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Román pro muže.

Román pro muže

Komedie / Drama
Česko, 2010, 100 min

Režie: Tomáš Bařina
Hrají: Miroslav Donutil, Miroslav Vladyka, Vanda Hybnerová, Táňa Pauhofová, Jan Budař, Filip Čapka, Ági Gubíková, Pavel Řezníček, Igor Chmela

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o 2 Blu-ray, 5 DVD a 5 triček k filmu Román pro muže