Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Sluneční brýle 2012: Stanou se svítící obroučky hitem letošního léta?

Lenka Romportlová

Lenka Romportlová

23. 3. 2012

Sluníčko v posledních dnech ukazuje svoji sílu, a tak je čas popřemýšlet, v jakých slunečních brýlích se toto léto blýsknete. Celebrity ví, co se nosí. Proč se tedy neinspirovat u nich?

Každý se chce líbit a obzvláště ve slunečných jarních a letních dnech můžete ukázat všechny své přednosti v sexy outfitu. Všichni víme, že doplňky není radno podceňovat, a proto dbejte i na výběr správných slunečních brýlí. Krásné brýle mohou váš model podtrhnout a zdokonalit. Vaše oči si ale zaslouží maximální péči, proto se nebojte a investujte do kvalitních brýlí. Určitě nebudete litovat.

Inspirace z Holywoodu

Světové celebrity vědí, že správné sluneční brýle udělají vždy dobrou službu. Zakryjí kruhy pod očima po divokém mejdanu a navíc doladí jejich vzhled. Například Christina Aguilera a Cheryl Cole si oblíbily sluneční brýle Swarovski SK 0002 z nové kolekce na rok 2012.

FOTO: Sluneční brýle 2012

Gwen, Christina i Cheryl rády velké., Zdroj: bryle-online.cz

Brýle značky Christian Dior jsou symbolem elegance a luxusu. Všechny sluneční brýle této značky jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů. To ví i zpěvačka Gwen Stefani, která v modelu Chicago zdůraznila svůj šarm a eleganci.

Značce Christian Dior jsou věrné i další celebrity, například Nicky Hilton. Pokud zatoužíte po tomto luxusu i vy a jste ochotni obětovat jednu výplatu, není nic jednoduššího než podívat se na internet. Dobrou službu vám může udělat například stránka bryle-online.cz

Jak si správně vybrat sluneční brýle. Chraňte si oči a buďte přitom šik.

Svítící brýle

Pokud toužíte po něčem vskutku neobvyklém, vsaďte na žhavou novinku značky Converse – svítící brýle Converse Backstage Half Stack a Lineup. Tyto brýle ve tmě fosforově září. Pokud jimi doladíte svůj vzhled, budete na každé diskotéce či party u bazénu za hvězdu.

FOTO: Ben Cristovao a sluneční brýle Converse

Nová tvář značky. Zdroj: bryle-online.cz

Tváří této značky se stal Ben Cristovao. I kdybyste jeho zpěv nemohli vystát, nedá se mu upřít, že ví, co se nosí a má styl.

Celebrity jsou vždy IN a vybaveny nejnovějšími modely. Pravdou ale je, že ne každý z nás má prostředky na to reagovat na nejžhavější trendy. Vynalézavosti se ovšem meze nekladou, takže nezoufejte. Pro začátek klidně stačí, když se u známých tváří inspirujete, okouknete tvar a vzor brýlí a vydáte se do obchodu najít co nejpodobnější model v přijatelnější cenové relaci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sluneční brýle 2012: Stanou se svítící obroučky hitem letošního léta?