Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Svítící sluneční brýle nesundáte ani potmě

FOTO: Svítící brýle ConverseHledáte neobvyklý doplněk na letní sezonu? Rádi se pídíte po ulítlých módních trendech a každý z nich musíte mít? Ať je tomu tak či tak, měli byste vědět o svítících slunečních brýlích.

FOTO: Svítící brýle Converse

Cool světluška!, Zdroj: converse.com

Converse, značka zaštiťující nesmrtelné kecky, přišla na trh s novinkou. Představila světu sluneční brýle, které nejsou jako ostatní. Mají něco navíc. Tenhle unikátní kousek není jen nezbytnou ochranou proti ostrým slunečním paprskům. Stane se i vaší neotřelou ozdobou a poznávacím znamením!

Jejich tělo do sebe během dne vstřebává energii ze slunečního světla a díky ní po setmění brýle září. Tenhle módní doplněk se nabízí ve dvou unisexových variantách a několika barvách. Můžete se držet při zdi s jednobarevnou variantou nebo se odvázat se zvířecím vzorem. Samozřejmostí je moderní vzhled, kterému podlehli i Kanye West a Paris Hilton.

Pokud máte rádi módní trendy, které rozvíří stojaté vody ve vašem okolí, nebo prostě chcete jen něco nového a neokoukaného, tyhle světlušky si pořiďte. Jen pro vás nesmí nošení slunečních brýlí po západu slunce představovat problém.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Svítící sluneční brýle nesundáte ani potmě