Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Skrillex zrušil Full Flex Express Tour. Nesehnal na něj dostatek peněz

Redakce

Redakce

24. 3. 2013

Druhý ročník festivalu Full Flex Express, který měl proběhnout během července po celé Kanadě, se ruší. Skrillex to oznámil na internetových stránkách akce, když zjistil, že nesežene dostatek finančních prostředků.

FOTO: Skrillex

Sonny John Moore alias Skrillex. Zdroj: myspace.com

Americký DJ během posledních čtyř měsíců přišel o vlak, který byl pro turné rezervovaný. Ten používá rovněž coby dopravní prostředek, tudíž je pro něj nepostradatelný. Nová souprava byla po propočítání nákladů zamítnuta, jelikož by její pronájem znamenal obrovské finanční manko.

Příští rok se snad vše povede, doufá DJ

„Snažili jsme se, seč nám síly stačily, abychom mohli náš záměr realizovat, finanční bariéra je ale bohužel nepřekonatelná,“ omlouval se na webu Skrillex.“ Po letošním neúspěchu se však znechutit nenechá a příští rok plánuje akci znovu uskutečnit. V jaké podobě, si zatím Skrillex ale nechává pro sebe.

Šestinásobný držitel ceny Grammy a jeden z nejvlivnějších dubstepových producentů proslul zpočátku jako frontman skupiny From First to Last. Od roku 2007 se věnuje sólové dráze, během níž vydal celkem šest EP v čele s nahrávkou Bangarang, po níž následoval počin Make It Bun Dem, na kterém se podílel i syn Boba Marleyho Damian.

Letos v lednu vydal Skrillex své aktuální EP Leaving obsahující trojici tracků The Reason, Scary Bolly Dub a stejnojmenný Leaving. Kromě toho se začátkem nového roku dostal na titulní strany magazínů poté, co během své oslavy málem přišel o vlasy, které na okamžik vzplály od svíček na narozeninovém dortu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Skrillex zrušil Full Flex Express Tour. Nesehnal na něj dostatek peněz