Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Skrillex si zahrává s ohněm. Během párty málem přišel o vlasy

Americký DJ a producent Sonny John Moore alias Skrillex je sice zvyklý svou muzikou rozpalovat davy tanečníků na parketu, ovšem v noci na 17. ledna zažil horké chvilky na vlastní kůži. Příčinou bylo sfoukávání svíček na dortu, při němž málem vzplály jeho dlouhé vlasy.

video
play-sharp-fill

Na narozeninové párty pětadvacetiletého DJe to pěkně vřelo, jak se ostatně lze přesvědčit na videu, které celý incident dokumentuje. Moore očividně jaksi pozapomněl na svou bujnou hřívu a bezmyšlenkovitě se nahnul nad hořícími svíčkami, aby je mohl sfouknout. Nebýt duchapřítomnosti kamarádů, mohlo vše dopadnout hůř, takhle přišly k újmě jen konečky Skrillexových vlasů. Sám Moore incident sotva zpozoroval – když mu o několik chvil později došlo, co se vlastně přihodilo, pouze se bezstarostně zasmál a dál pokračoval v bouřlivých oslavách. Bývalý frontman kapely From First To Last se roku 2007 vrhl na sólovou dráhu a ještě pod svým civilním jménem vyrazil na turné. Po vydání EP s názvem Gypsyhook plánoval vydat plnohodnotnou desku, produkci se ale rozhodl na čas pozastavit, načež začal vystupovat pod dnes již známým pseudonymem Skrillex.

Širší okruh posluchačů si Moore získal nejprve minialbem My Name Is Skrillex, jež bylo k dispozici ke stažení zdarma, a následně singlem Bangarang, který má na Youtube k dnešnímu dni bezmála sto milionů shlédnutí. S americkou metalovou kapelou Korn loni natáčel trojici tracků k jejich aktuálnímu albu Path of Totality. Držitel tří cen Grammy zavítal v rámci loňského ročníku Rock for People i do České republiky, kde ani přes nepřízeň počasí a při zhoršených technických podmínkách neochudil své fanoušky o svou show.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Skrillex si zahrává s ohněm. Během párty málem přišel o vlasy