Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Robert Pattinson ze Stmívání je novou tváří Dior: Bude propagovat parfémy

Redakce

Redakce

6. 11. 2012

Ženy ho milují, muži mu závidí! Zná ho celý svět. Robert Pattinson je mladý, úspěšný a teď ho budeme po tři roky vídat v reklamní kampani na pánský parfém Dior.

pattinson - cosmopolis

Pattinson ve snímku Cosmopolis, Zdroj: Distributor filmu

Díky celosvětově úspěšné sáze o rodině upírů a samozřejmě díky jeho neodolatelnému vzhledu ho již několik let vídáme na titulních stránkách módních časopisů. Dnes už není pouze herec a zpěvák, stal se také významnou součástí módního průmyslu. Kdekoliv a především v čemkoliv se Pattinson objeví je důsledně rozebráno, ohodnoceno a samozřejmě ihned napodobováno.

Přijde si na balík

Obdivovatelky tohoto nedbalého elegána s mrazivě podmanivým pohledem jistě zajásají, Pattinson totiž podepsal smlouvu s módním impériem Dior. Díky třem letům spolupráce a propagace parfému si tak na účet připíše dvanáct milionů dolarů.

Čtěte také: Robert Pattinson v nezvyklé roli: Fanynky šílí

Ať už patříte mezi Pattinsonovy obdivovatelky či odpůrkyně, buďme upřímné, každá z nás si půjde parfém Dior pro muže minimálně očichat. Není pochyb o tom, že mnoho žen obdaruje své drahé polovičky právě tímto parfémem a bude se těšit alespoň z toho, že má doma muže, který voní stejně jako ON.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Robert Pattinson ze Stmívání je novou tváří Dior: Bude propagovat parfémy