Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Robert Pattinson v nezvyklé roli: Fanynky šílí

Redakce

Redakce

1. 2. 2010

remember-me1Zeptali jsme se, co zaujalo Roberta na hlavním představiteli nového dramatu  Remember Me. Odpověděl, že se mu líbí charakter postavy, vzpurný Tyler Roth je odlišný od hlavních postav z jiných filmů.

Zdroj:tengossip.com

Zdroj:tengossip.com

Hlavním představitelem nového snímku Rememember me je herec Robert Pattinson. Hraje mladého rebela, muže, který rád porušuje pravidla. Fanoušci na Facebooku položili Robovi otázky. Chtěli zjistit, co ho zaujalo na této roli.

„Bylo to prostě jiné. Neznamená, že když je hlavní představitel filmu mladý člověk, musí být vždy naivní a směšně nevinný a že se diváci kvůli tomu lépe vžijí do příběhu. Tyler takový není, on má velice zvláštní povahu.“

Pierce Brosnan, který hraje Robertova otce, přiznal, že hlavní hrdina ze ságy Twilight mu ukradl veškerou pozornost fanynek při natáčení filmu. „Robertův přívěs byl na konci natáčení obklopen dívkami a ten můj byl na druhé straně osamocený jako přístav,“ prozradil tisku James Bond z filmu Zlaté oko. Dodává: „Když jsme natáčeli v srdci New Yorku, pokaždé jsem slyšel, když Rob opustil svůj přívěs, děvčata z toho mohla doslova zešílet!“

V Remember Me má Tyler Roth napjaté vztahy se svým otcem a myslí si, že není nikým ve svém okolí pochopen. Ale jenom do té doby, než potká Ally. Ovšem jejich vztahu něco hrozí, odhalují se skrytá tajemství. Toto drama uvidí diváci poprvé 12. března v USA, představitelkou Ally je Emilie de Ravin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Robert Pattinson v nezvyklé roli: Fanynky šílí