Menu
TOPZINE.cz
Literatura

Rob Thurman v Mršině vrací na scénu Kala Leandrose

Redakce

Redakce

6. 10. 2011

Spisovatelka Rob Thurman se vrací ke svému oblíbenému hrdinovi Kalu Leandrosovi, a to už v pátém pokračování této napínavé knižní série. Nový díl má název Mršina a slibuje další obraty ve vývoji událostí.

Rob Thurman

Jaká nebezpečí svým hrdinům připravila autorka v pátém díle? Zdroj: robthurman.net

Bratři Leandrosovi rozhodně nemají lehký život. V temnotě je přepadly jejich největší noční můry. Mohlo by se zdát, že problémy z Měsíčního svitu snadno vyřeší a budou žít šťastně až do smrti, ale Běsnění ukázalo, jak naivní představa to byla.

Ölfi se vrátili a tentokrát je táhl nejsilnější možný doping: pomsta. Kalovi zbývá jediné, a to Přání smrti. Ale komu vlastně přeje smrt víc: sobě, nebo jim?

Mršina rozhodně nebude procházka růžovým sadem. Na scénu se vrací stará cikánka, se kterou již bratři měli co do činění a rozhodně ji nevidí rádi. Tentokrát pro ně má ale práci, jejich úkolem totiž bude najít rakev, v níž je uzavřeno zlo jménem Mor světa. Už podle toho se dá poznat, že se rozhodně nejedná o úkol jednoduchý.

Jak ho hrdinové splní a co vše se ještě pokazí, na to jistě s napětím čeká nejeden čtenář.

Knižní série si našla mnoho fanoušků nejen ve své rodné zemi, ale i tady, v České republice. Přestože se na posledním díle se projevila degenerace typická pro knižní série, od knihy Mršina je očekáváno velmi mnoho a dá se předpokládat, že ani tentokrát nebudou čtenáři zklamáni.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rob Thurman v Mršině vrací na scénu Kala Leandrose