×
TOPZINE.cz

Rihanna ovládá Facebook. V počtu přátel předstihla dokonce i Lady Gagu

FOTO: RihannaSociální sítě vládnou světu. Kdo nemá profil na Facebooku, jako by neexistoval. Své o tom ví i hudební hvězdy a profesní sokyně Rihanna a Lady Gaga. Ve facebookové válce prozatím vítězí Rihanna, jejíž počet přátel dosáhl neuvěřitelného čísla.

FOTO: Rihanna
Rihanna, Zdroj: youtube.com

Barbadoská R’n’B princezna Rihanna ve svém životě zakusila již mnoho úspěchů – ovládla soutěž krásy, světovou hudební scénu, módní průmysl a nyní na svůj seznam přidala také sociální síť Facebook. Zpěvačka se totiž může pyšnit fanoušky, jejichž počet se vyšplhal do řádů desítek milionů.

Rihanna tento týden pokořila další překážku a stala se nejoblíbenější ženskou interpretkou na Facebooku. Počet fanoušků, kteří se stali zpěvaččinými přáteli, se vyšplhal na neuvěřitelných 40,56 milionů. Rihanna tak předhonila i hudební fenomén současnosti, Lady Gagu, jejíž facebookovské číslo je o nějakou tu tisícovku menší. Jejich čísla se liší přibližně o dvacet tisíc.

Přečtěte si také o Rihannině spolupráci s Armanim

Silnější fanouškovskou základnu než Rihanna má již jen Eminem, jehož profil sdílí 43,27 milionů přátel. Ale i tohoto velmi podporovaného rappera může Rihanna v prvenství ohrozit. Rychlost, jakou zpěvačka získává fanoušky, je totiž vskutku vysoká. Každý den získává okolo sto třiceti šesti tisíc nových přátel. Oproti tomu Eminemův počet přátel roste denně o pouhých osmdesát jedna.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..