Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rihanna se svlékne pro novou kolekci spodního prádla od Armaniho

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

12. 7. 2011

FOTO: RihannaRihanna, americká kráska pocházející z Barbadosu, se  ve své kariéře nespokojila jen se zpěvem. Nedávno byla oslovena módním návrhářem Gorgio Armanim, jenž ji vyzval ke spolupráci. Zpěvačka nabídce neodolala a stala se novou tváří jedné z nejznámějších módních značek na světě.

FOTO: Rihanna

Rihanna v klipu California King Bed, Zdroj: youtube.com

Rihanna není v modelingové branži nováčkem. Kromě vítězství v soutěži Miss Combermere Beauty Pageant spolupracuje také s kosmetickou značkou Nivea. Rihanna nejenže nafotila fotografie pro reklamní kampaň Nivea Skin Care, ale dokonce poskytla kosmetické firmě pro televizní reklamu svou píseň California King Bed. Zpěvaččina tvář se již objevila i vedle značky minerální vody Vita Coco.

V současné době bude ale zpěvaččino jméno spojováno především se značkou Armani. Rihanna podepsala s koncernem smlouvu, a stala se tak novou tváří kampaně  zaměřené na spodní prádlo a novou džínovou kolekci. První billboardy, na nichž se sexy zpěvačka objeví, budou celosvětově představeny již v září tohoto roku, proto Rihanna neztrácí čas a již nyní v New Yorku vznikají nové snímky ke kampani.

Pro Armaniho pózovala celý loňský rok Megan Fox, jež se proslavila především ve filmech Transformers, ale se značkou Armani jsou spojena i další zvučná jména. V minulosti Armaniho kolekce podporovali například Rafael Nadal, Cristiano Ronaldo nebo Victoria a David Beckhamovi.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rihanna se svlékne pro novou kolekci spodního prádla od Armaniho